نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 10366
زمان انتشار: 09 مرداد 1397 11:10:00

فیات پاندا ویز؛ اولین خودرو با نام مسیریاب ویز!

مسیریاب ویز (Waze) را می توان یکی از بهترین مسیریاب های ماهواره ای در سال 2018 نامید که بخصوص در ایران طرفداران زیادی دارد. اما آیا شما مایلید خودرویی بخرید که نام ویز بر روی آن قرار گرفته باشد؟
نویسنده: فردین محمدسور
فیات پاندا ویز؛ اولین خودرو با نام مسیریاب ویز!

مجله ماشین / شرکت ایتالیایی فیات فکر می کند که بله ممکن است! به همین دلیل محصولی را با نام "پاندا ویز" روانه بازار کرده است. این خودرو در واقع همان خودروی شهری فیات پاندا به حساب می آید که از امکانات ارتباطی بیشتری برخوردار است.

محبوبیت روز افزون مسیریاب ویز!

این خودرو اولین خودرویی است که نام مسیریاب ویز را با خود یدک می کشد. اگرچه در ظاهر کماکان با یک پاندای کراس (به اضافه یک سری نشان های جدید) طرف هستیم، اما در نمای داخلی، وجود یک سری ویژگی های جدید آن را از مدل استاندارد متمایز کرده است.  

اساسا فیات در این خودرو برنامه مسیریاب "ویز" را با "سیستم سرگرمی Uconnect" خود ادغام کرده است که در نتیجه یک تجربه عالی، روان و یک پارچه را رقم زده است. بنابراین با توجه به محیط یک پارچه شده این نرم افزار، به جای اینکه به صورت دستی بین ویز و یوکانکت (Uconnect) تغییر منو دهید، به طور همزمان می توانید از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال شما می توانید یک راهنمای مسیر را بر روی نمایشگر داشته باشید، و یا از دیگر ویژگی های سیستم سرگرمی فیات استفاده کنید و در بین منوهای مختلف پرسه بزنید.

"پاندا ویز" مجهز به رینگ های آلیاژی 15 اینچی خواهد بود و از کنترل های روی فرمان و شش کیسه هوا بهره می برد. همچنین این خودرو تنها با یک موتور 1.2 لیتری 68 اسب بخاری عرضه خواهد شد.

اگرچه فیات تاکنون قیمت این خودرو را اعلام نکرده است، اما قطعا انتظار می رود کمی بیش از مدل "پاندا سیتی کراس" با قیمت 17000 هزار دلاری، قیمت گذاری شود.

در انتها ناگفته نماند که فیات از این خودرو به عنوان اولین خودرو با نام ویز اشاره می کند. این به این معنی است که در آینده می تواند مدل های بیشتری را نیز شامل شود. 

 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس