نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 169
زمان انتشار: 24 اسفند 1396 10:48:00
همزمان با نوروز 97

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نمایشگاه خودروهای تاریخی برگزار می‌کند

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، مجموعه‌ای از خودروهای تاریخی (کلاسیک) را از 2 فروردین 1397 در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به نمایش می‌گذارد.
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نمایشگاه خودروهای تاریخی برگزار می‌کند

مجله ماشین/ به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی: در این نمایشگاه بیش از 60 دستگاه خودرو و موتورسیکلت تاریخی با قدمت بیش از 45 سال که متعلق به مالکان خصوصی هستند در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

سلمان یارمحمدی، مدیر اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه در راستای شناسایی و صیانت از خودروهای کلاسیک -به عنوان بخشی از میراث فرهنگی و ارزشمند کشورمان- و با هدف حمایت از مالکان خصوصی این نوع خودروها و کمک به تحقق اهداف دبیرخانه شناسایی و صیانت از وسایل نقلیه تاریخی، برپا خواهد شد.
وی افزود: نمایشگاه خودروهای تاریخی کانون 2 فروردین همزمان با نوروز 97 در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد گشایش یافته و تا 28 اردیبهشت ماه، همه روزه از ساعت 9:30 تا 20:30 برپا خواهد بود.
یارمحمدی در پایان خاطرنشان کرد: جانبازان، ایثارگران، دانش‌آموزان و دانشجویان می‌توانند با بهره‌مندی از تخفیف 50 درصدی از این نمایشگاه بازدید کنند.

                                                                                         نیلوفر گنجی
                                                                                          سرپرست روابط عمومی
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس