نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20439
زمان انتشار: 07 مهر 1397 10:31:00

مرسدس بنز کلاس G مدل ۲۰۱۹ معرفی شد

شاسی بلند گران قیمت مرسدس بنز، کلاس G، در مدل ۲۰۱۹ خود نیز ضمن حفظ استایل دیرینه خود، جذاب تر و پخته تر از همیشه شده است.
مرسدس بنز کلاس G مدل ۲۰۱۹  معرفی شد
مجله ماشین- فردین محمد سور/  این شاسی بلند با ابهت که وجودش را به نوعی مدیون ایران است در جلو از چراغ‌های LED جدیدی بهره می برد که در ترکیب با جلوپنجره و گارد فلزی قرار گرفته روی سپر، ظاهر زیبایی به این خودرو داده است. چراغ های عقبی LED جدید نیز در مدل ۲۰۱۹ اندکی جمع و جورتر طراحی شده اند تا سادگی ظاهر این بخش در نسل جدید این خودرو نیز خفظ شود. همچنین نسل جدید G کلاس، ۵٫۳ سانتی‌متر در طول، ۱۰٫۹ سانتی‌متر در عرض و ۰٫۸ سانتی‌ متر در ارتفاع بزرگ‌تر شده است.
قوای محرکه این خودرو که همیشه جزو نقاط قوت آن به شمار می رفته است، در مدل ۲۰۱۹ توسط مهندسان مرسدس و AMG مورد بهینه‌ سازی‌هایی قرار گرفته است. بنابراین مرسدس در مدل G55 AMG خود قدرتی معادل ۴۷۶ اسب‌بخار و گشتاوری معادل ۷۰۰نیوتون‌متر دارد.
مهندسان مرسدس سیستم تعلیق مدل جدید را برای بهبود قابلیت های آفرودی آن دستخوش تغییرات قرار داده اند تا این شاسی بلند لوکس و گران قیمت، در مسیر های خارج جاده ای بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. همچنین مرسدس بنز چند حالت رانندگی مختلف را برای G کلاس ۲۰۱۹ در نظر گرفته است که شامل Comfort، Eco ،Sport و حالت G-Mode می باشد.
این خودرو که چندین دهه است با همین شکل و ظاهر تولید می‌شود، در مدل ۲۰۱۹ خود از انبوهی از سیستم های ایمنی و امکانات رفاهی بهره می برد که آن را در سطح یک سدان لوکس قرار داده است.

 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس