نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20455
زمان انتشار: 26 مهر 1397 11:20:00

تویوتا RAV4 هیبریدی جدید، روحی لطیف در کالبدی خشن!

تویوتا RAV4 یکی از محصولات نسبتا پرفروش شرکت معظم تویوتا به شمار می رود که در ایران نیز به رقابت مستقیم با هیوندای سانتافه می پرداخت. این خودرو که یکی از بنیان گذاران همین کلاس بود، در نسل جدید خود دچار تغییرات عمده ای شده است.
تویوتا RAV4 هیبریدی جدید، روحی لطیف در کالبدی خشن!

 مجله ماشین- فردین محمدسور/ به گفته تویوتا، RAV4 در نسل جدید خود با برخورداری از ظاهری به روز و خشن، کیفیت مناسب و پیشرانه های متنوع، بیش از پیش به آمار فروش خود می افزاید. این شرکت پیش بینی کرده است که آمار فروش نسخه هیبریدی نسل جدید این خودرو، رشدی خیره کننده را (به خصوص در بازارهای غرب اروپا) تجربه خواهد کرد.

با توجه به گرایش مردم به سمت خودروهای کراس اور و در عین حال دوستدار محیط ‌زیست، افزایش فروش تویوتا RAV4 هیبریدی نیز دور از ذهن نخواهد بود.
نسل جدید این خودرو ضمن برخورداری از ظاهری کاملا دگرگون شده و متفاوت نسبت به گذشته، از لحاظ فنی نیز دست خوش تغییراتی جزئی قرار گرفته است. چراغ های باریک و کشیده، سپر عجیم و جلوپنجره بزرگ این خودرو به همراه لوگوی تویوتا با زمینه آبی (معرف هیبریدی بودن محصولات تویوتا) در نمای جلو، بیشترین توجه را به خود جلب می کند. سقف با طراحی معلق و رنگ متضاد به همراه طراحی اسپرت نمای عقب نیز همانند نمای جلو کمتر هیبریدی بودن این خودرو را گوشزد می کند. در کل طراحی تهاجمی نسخه هیبریدی نسل جدید این خودرو، در تضاد با روح لطیف این خودرو قرار دارد.
در هر صورت این خودرو در کنار دیگر مدل های هیبریدی این شرکت نظیر تویوتا پریوس (پرفروش ترین خودروی هیبریدی جهان)، کمری، یاریس، شاسی بلند بزرگ هایلندر، سهم قابل توجهی در رشد فروش این شرکت ایفا خواهد کرد.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس