نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20493
زمان انتشار: 27 آذر 1397 13:13:00
کارت سوخت

ثبت‌نام بیش از ۲ میلیون نفر برای دریافت کارت سوخت المثنی

سخنگوی شرکت ملی پالایش گفت: از این تعداد ۳۰۰ هزار نفر حضوری در دفاتر پلیس ۱۰+ درخواست خود را ثبت کرده‌اند.
ثبت‌نام بیش از ۲ میلیون نفر برای دریافت کارت سوخت المثنی

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، سخنگوی شرکت ملی پالایش گفت: از این تعداد ۳۰۰ هزار نفر حضوری در دفاتر پلیس ۱۰+ درخواست خود را ثبت کرده‌اند.


 زیبا اسماعیلی افزود: از زمان آغاز فرآیند ثبت‌نام کارت هوشمند سوخت المثنی تاکنون بیش از ۲۴ هزار کارت سوخت مهاجر که غیرقانونی خرید و فروش شده بود، ابطال شده است.

وی تصریح کرد: این کارت‌ها مربوط به اشخاصی بوده است که کارت سوخت خود را غیرقانونی به افراد غیر واگذار کرده بودند.

اسماعیلی با تاکید بر این که تبعات این اقدام به عهده مالکان خواهد بود، گفت: با توجه به ثبت اطلاعات شخصی افراد از جمله مشخصات خودرو در کارت سوخت، افراد از واگذاری کارت سوخت خود به افراد ناشناس خودداری کنند.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با تاکید براینکه ویرایش اطلاعات در سامانه همچنان فعال و امکان‌پذیر است، افزود: از امروز، دوشنبه، ۲۶ آذرماه برای مالکان خودرو‌هایی که از سال ۹۴ تاکنون شماره‌گذاری شده است، پیامکی به منظور اطلاع رسانی وضع کارت سوخت‌های باقیمانده در شرکت ملی پست ایران ارسال خواهد شد.

وی تصریح کرد: دراین پیامک‌ها محل نگهداری کارت سوخت این خودرو‌ها و نحوه دریافت آن‌ها اطلاع رسانی می‌شود؛ بنابراین مالکان خودرو‌های نو شماره‌ای که وسیله نقلیه خود را از سال ۹۴ تاکنون، بی واسطه از شرکت‌های خودروساز خریداری کرده اند منتظر دریافت پیامک پست بمانند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس