نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20515
زمان انتشار: 15 دی 1397 12:57:00
به ترمزهای جلو نگاه کنید؛ به معنای واقعی کلمه داغ و سرخ شده!

ب ام و M8در پیست اتومبیلرانی آتش به پا کرده است!

به دنبال رونمایی از ب ام و سری 8 کوپه و کانورتیبل در چند روز گذشته، شرکت ب ام و هنوز در پی رونمایی از سایر خوردوهای این کلاس است .
ب ام و  M8در پیست اتومبیلرانی آتش به پا کرده است!

 مجله ماشین/ فردین محمد سور/ چندی پیش تصاویرجاسوسی ب ام و M8 در پیست نوربرگرینگ منتشر شد که در آن M8 به مبارزه با این پیست خطرناک می پرداخت. 

ب ام و کماکان اصرار دارد که نسخه قوی تر M Power این خودرو را در زیر پوشش استتار پنهان کند. مدل M8 در نمای جلو از ورودی های هوای بزرگتری بهره می برد تا در کنار جلوپنجره تمام مشکی، ظاهری تهاجمی و خشن به خود بگیرد. ب ام و همین رویه¬ را در نمای عقب نیز تکرار کرده است تا سمفونی اگزوز های دوگانه بیهوده نواخته نشود.
همچنین به نظر می رسد که اسپویلر کوچک قرار گرفته بر روی صندوق عقب این خودرو در هنگام ترمزهای شدید تغییر زاویه داده و بصورت فعال عمل خواهد کرد. سرخ و آتشین بودن دیسک های ترمز به اثبات تحت فشار بودن ترمزهای M8 در این پیست کمک می کند.
ترمزها و تایرهای تحت فشار قرار گرفته، توسط یک موتور 4 لیتری تویین توربو (دو توربو) V8 با بیش از 600 اسب بخار قدرت که در زیر کاپوت دراز این خودرو قرار گرفته است، شکنجه می شوند.
ب ام و مدل M8 را در هر دو نسخه کوپه و کانورتیبل عرضه خواهد کرد و احتمالا این شرکت برنامه های برای تولید نسخه Gran Coupe در سال 2019 و سدان 4 درب این خودرو در سال 2020 خواهد داشت. 

 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس