نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20522
زمان انتشار: 18 دی 1397 11:13:00
ارزان شد بشتابید ....

با 5 هزار دلار بوگاتی و لامبورگینی چینی بخرید!

یک شرکت چینی برای دیگر علاقه مندان به این سوپراسپرت ها، پیشنهادهای ویژه ای، آن هم با قوای محرکه الکتریکی ارائه کرده است! شرکت های چینی که همواره به کپی کردن محصولات مطرح جهانی متهم هستند، این بار به سراغ خودروهایی رفته اند که کسی فکرش را هم نمی کرد!
با 5 هزار دلار بوگاتی و لامبورگینی چینی بخرید!

 مجله ماشین فردین محمد سور/  خریدن سوپراسپرت های مدرن و محبوب، با توجه به قیمت گران آن ها برای همگان میسر نیست. در کنار ارزش قیمتی زیاد این خودروها، مصرف سوخت و هزینه های نگهداری سرسام آور نیز، این خودروها را تنها در دسترس ثروتمندان و برخی ستارگان دنیای تلویزیون قرار می دهد.

با این حال یک شرکت چینی برای دیگر علاقه مندان به این سوپراسپرت ها، پیشنهادهای ویژه ای، آن هم با قوای محرکه الکتریکی ارائه کرده است! شرکت های چینی که همواره به کپی کردن محصولات مطرح جهانی متهم هستند، این بار به سراغ خودروهایی رفته اند که کسی فکرش را هم نمی کرد!

به هر حال شرکت چینی Shandong Fengde به معرفی 3 محصول جدیدی پرداخته است که کاملا شبیه به بوگاتی شیرون، لامبورگینی و آئودی R8 می باشند. این خودروها که در خوش بینانه ترین حالت اسباب بازیهایی بیش نیستند، تنها برای مصارف شهری طراحی شده اند و می توانند به حداکثر سرعت 60 کیلومتر در ساعت دست یابند. همچنین بدون دریافت گواهینامه رانندگی نیز در چین قابل استفاده هستند.

پرچمدار محصولات این شرکت P8 نام دارد که با جلوپنجره نعل اسبی خود به همراه خط C شکل نمای جانبی، سعی دارد تا خود را یک مینی شیرون معرفی کند! از نکات جالب توجه این خودروی الکتریکی، وجود دو خروجی اگزوز بزرگ در نمای عقب است که بصورت تزیینی کار شده است.

پیشرانه الکتریکی 4 هزار واتی این خودرو با 5.3 اسب بخار، تا 150 کیلومتر مسافت به شارژ مجدد نیاز ندارد که برای بسیاری از افراد کاربردی به نظر می رسد. به گفته این شرکت، در صورت سفارش بیش از 10 مینی شیرون P8، قیمت 6 هزار دلاری آن به 5 هزار دلار کاهش می یابد.

 

دیگر خودروی این شرکت کمی کوچکتر از شیرون به حساب می آید که با تریم داخلی پلاستیکی طرح چوب خود به شما خوش آمدگویی می گوید! با وجود قیمت ارزان تر و 5.3 هزار دلاری این خودرو، از قوای الکتریکی مشابه با P8 در آن استفاده شده است که این خبر خوبی برای طرفداران لامبورگینی می باشد!

 

سومین محصول این شرکت نیز یک مینی آئودی R8 به شمار می رود که در نوع خود بسیار جالب است. در کل ظاهرا شرکت Shandong Fengde به طراحی ظاهری خودروها بسیار اهمیت می دهد. در هر صورت این خودرو نیز از شاسی و پیشرانه ای مشابه با دو سوپرکار قبلی بهره می برد که با قیمت حدود 5.5 هزار دلاری خود در دسترس خریداران قرار می گیرد.

 

تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس