نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20860
زمان انتشار: 26 تیر 1398 10:40:00
بشتابید...شاید به شما هم برسد!

جدیدترین شرایط فروش کیا سراتو توسط سایپا- تیر 98

مشتریان متقاضی خرید کیا سراتو می‌توانند از امروز با مراجعه به وب سایت رسمی فروش سایپا، سفارش خود را ثبت نمایند. کیا سراتو 2000 اتوماتیک آپشنال این شرکت با قیمت 295 میلیون تومان قابل سفارش است.
جدیدترین شرایط فروش کیا سراتو توسط سایپا- تیر 98

 مجله ماشین / افزایش قیمت خودروهای داخلی و البته خودروهای مونتاژی خودروسازان به قدری زیاد بوده است که حالا قیمت کارخانه‌ای خودرویی مانند کیا سراتو به اعدادی رسیده است که شاید اتفاقی باورنکردنی باشد. گروه سایپا که بعد از مدت‌ها تصمیم به فروش فوری سراتو گرفته و به صورت ضمنی قیمت جدید این خودرو را نیز اعلام کرده است.

گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مشتریان متقاضی خرید کیا سراتو این شرکت می‌توانند از امروز با مراجعه به وب سایت رسمی فروش سایپا، سفارش خود را ثبت نمایند. کیا سراتو 2000 اتوماتیک آپشنال این شرکت با قیمت 295 میلیون تومان قابل سفارش است.
تاریخ تحویل این خودروها 30 روز پس از ثبت سفارش خواهد بود و شرایط ویژه‌ای برای خرید این خودرو اعمال خواهد شد که جزئیات آن را در ادامه می‌خوانید:
طبق توافق منعقد شده بین گروه سایپا و ایران‌خودرو، آن دسته از مشتریانی که طی 18 ماه گذشته از محصولات این شرکت‌ها خریدی کرده باشند، امکان ثبت سفارش نخواهند داشت و در صورت عدم رعایت این ماده، قطعا خودرویی به مشتریان تحویل داده نخواهد شد.
افراد متقاضی خرید این خودرو بایستی بالای 18 سال باشند.
امکان ارائه صلح در این شرایط فروش وجود ندارد.
امکان ثبت نام صرفا برای مشتریان حقیقی وجود دارد.
ظرفیت تعیین شده برای این شرایط فروش محدود بوده و به محض اتمام ظرفیت، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس