نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20921
زمان انتشار: 19 مرداد 1398 12:27:00

شرایط فروش نقد و اقساط مدیران خودرو (مرداد 98)

کاهش قیمت خودروهای چینی و بهم ریختگی بازار این خودروها باعث شده تا شرکت‌های متولی این محصولات برای فروش محصولاتشان و جذب نقدینگی دست به کار شوند و مدیران خودرو نیز از این موضوع مستثنا نیست. در همین راستا این شرکت به مناسب اعیاد قربان و غدیر شرایط فروش جدیدی را ارائه کرده است.
شرایط فروش نقد و اقساط  مدیران خودرو (مرداد 98)

 به گزارش مجله ماشین به نقل از پایگاه خبری چرخان/ شرکت خودروسازی مدیران خودرو که متولی محصولات چینی با برند چری و ام وی ام است، در اطلاعیه‌ای از شرایط جدید فروش نقد و اقساط محصولاتش خبر داد که مشتریان متقاضی محصولات این شرکت می‌توانند از تسهیلات ارائه شده مدیران خودرو استفاده کرده و خودروی مد نظرشان را خریداری نمایند.

از جمله شرایط عجیب این شرکت برای فروش نقدی محصولاتش، ارائه خودروهایی است که با مدل 97 تحویل مشتریان خواهد شد. البته بدیهی است که قیمت پایین‌تر این محصولات، توجیه کار مدیران خودرو خواهد بود ولی طبیعتا باید چرایی عدم امکان ارائه این محصولات با مدل 98 نیز مورد بررسی قرار بگیرد.
امکان پرداخت اقساط در بازه 12 تا 48 ماهه ایجاد شده است که هزینه‌های مربوط به بیمه بدنه و سایر هزینه‌های قانونی در مدت زمان اقساط بالاتر لحاظ شده است. همچنین موعد تحویل خودروها 30 روزه بوده و با مدل 98 تحویل مشتریان خواهد شد.
شرایط فروش اقساطی مدیران‌خودرو برای محصولات MVM و چری
خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش به صورت تحویل فوری (30 روز کاری) قابل سفارش خواهند بود. بدیهی است که خودروهای ناموجود امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
بیمه بدنه برای تمامی خودروهای فروخته شده در این طرح الزامی بوده و هیچ خودرویی بدون این بیمه واگذار نخواهد شد. هزینه بیمه بدنه نیز از مشتری اخذ خواهد شد.
خودروهای فروخته شده در این طرح، در رهن شرکت مدیران خودرو خواهد بود و به محض اتمام اقساط تسهیلات، سند خودروها آزاد خواهد شد.
حواله صادر شده برای مشتری تا 72 ساعت معتبر خواهد بود و در صورت عدم واریز وجه پیش پرداخت خودرو این حواله باطل خواهد شد.
این شرکت اعلام کرده است که خودروهای فروخته شده در این طرح دارای گارانتی 3 ساله یا 60 هزار کیلومتر کارکرد است که هر کدام از این موارد فرا برسد، محاسبه خواهد شد.
ثبت سفارش مشتریان صرفا از محل رنگ‌های قابل انتخاب بوده و مشتریان قادر به انتخاب رنگ‌های دیگر نخواهند بود.
هزینه مربوط به بیمه شخص ثالث تمامی خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش بر عهده شرکت خودروسازی مدیران‌خودرو خواهد بود و هزینه‌ای از مشتری اخذ نمی‌شود.
سرویس اولیه کلیه خودروهای فروخته شده در این طرح رایگان بوده و هزینه‌ای دریافت نخواهد شد.
ثبت سفارش و تحویل خودرو در این شرایط فروش بر اساس زمان ثبت نام خواهد بود و بدیهی است به محض اتمام ظرفیت تعیین شده در این طرح، امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.
مدیران خودرو چری تیگو7قابل ذکر است که شرکت خودروسازی مدیران خودرو که در زمستان 97 و همچنین اوایل بهار 98 فعالیت گسترده‌ای برای فروش محصولاتش داشت و توانسته بود در زمینه پیش فروش محصولاتش موفق شود، چند وقتی است که فعالیت چندانی در بازار نداشته و به نظر می‌رسد که این شرایط فروش نیز مورد استقبال مشتریان قرار نگیرد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس