نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21
زمان انتشار: 04 آذر 1396 14:23:00

جایزه کامیون سال 2018 به داف رسید

در جریان نمایشگاه بین المللی خودروهای تجاری در فرانسه ، جایزه کامیون سال 2018 به سری جدید XF/CF داف هلند رسید
جایزه کامیون سال 2018 به داف رسید

مجله ماشین /  در جریان نمایشگاه بین المللی خودروهای تجاری SOLUTRANS در لیون فرانسه، از سوی هیئت داوران Truck of the Year ، جایزه کامیون سال 2018 به سری جدید XF/CF داف هلند رسید. رتبه های دوم و سوم نیز به ترتیب در اختیار ایوکو استرالیز NP و اسکانیا XT قرار گرفت. 

مطابق با قوانین کامیون بین المللی سال ( ITOY )، جایزه سالانه کامیون سال به وسایل نقلیه تجاری جدید معرفی شده به بازار در 12 ماه گذشته چه در قالب یک کامیون مستقل و چه به صورت محدوده ای از کامیون ها اهدا می شود که بیشترین سهم را در بازدهی حمل و نقل جاده ای به خود اختصاص داده باشند؛ از جمله این معیارها می توان به تکنولوژی های نوآورانه، افزایش رفاه راننده، افزایش ایمنی جاده، بهره وری سوخت، افزایش راندمان حفاظت از محیط زیست و کاهش هزینه های مالکیت ( TCO ) اشاره نمود.
سیستم انتقال نیرو کامیون های جدید داف XF/CF ، بر پایه موتورهای 6 سیلندر خطی بهینه سازی شده MX-11 و MX-13  به خوبی با جدیدترین جعبه دنده تمام خودکار 12 سرعته ZF Traxon و محورهای عقب جدید ساخت DAF یکپارچه سازی شده است. قابلیت های رانندگی بهبود یافته، بهره وری سوخت بیشتر و تعویض عالی دنده ها از جمله نتایج آن است.
 
تهیه خبر : عماد  احمد یوسفی
 
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس