نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21082
زمان انتشار: 11 مهر 1398 10:24:00

تصاویر اولین شاسی بلند جنسیس توسط نمایندگی این برند درز کرد!

جنسیس در حال آماده سازی اولین شاسی بلند خود است که GV80 نامیده شده و الهام گرفته از کانسپتی با نام مشابه است و اواخر سال جاری رونمایی خواهد شد.
تصاویر اولین شاسی بلند جنسیس توسط نمایندگی این برند درز کرد!

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو / تاکنون تنها تصاویر درز کرده و طراحی های ابتدایی از این شاسی بلند جدید منتشر شده است که به سختی اطلاعاتی در مورد طراحی نهایی محصول ارائه می دهند. اما تصاویر جدیدی منتشر شده اند که می توانند به مدل تولیدی GV80 بدون پوشش اختصاص داشته باشند.


این تصاویر توسط یکی از نمایندگی های این جنسیس درز کرده است. این نمایندگی چند تصویر از این خودرو را در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر کرده که به نظر می رسد به GV80 تولیدی یا چیزی نزدیک به آن تعلق دارد.

هنوز مشخص نیست که این تصاویر درست هستند یا خیر. هنوز این خودروساز صحبتی در مورد این تصاویر نکرده است. اگر این تصاویر از GV80 باشند، به نظر می رسد طراحان جنسیس فاصله زیادی از کانسپت GV80 اصلی نگرفته اند. این تصاویر یک شاسی بلند نسبتا بزرگ با چراغ های جلوی و عقب مشابه کانسپت را نشان می دهند. البته این خودرو اکنون بیش تر آماده تولید به نظر می رسد.

به هر حال، انتظار می رود GV80 قبل از پایان سال جاری رونمایی شود. نمایشگاه خودروی لس آنجلس می تواند محل خوبی برای نمایش این شاسی بلند باشد. GV80 می تواند موتورهایی متعدد از سدان G80 بگیرد که شامل 3.8 لیتری V6 و تواین توربو 3.3 لیتری V6 است.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس