نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21091
زمان انتشار: 14 مهر 1398 13:28:00
به مناسبت دهمین سالگرد پانامرا

پورشه پانامرا 10Years Edition معرفی شد

پورشه در دهمین سالگرد تولید مدل پانامرا از نسخه‌ جدید این خودرو رونمایی کرد .
پورشه پانامرا 10Years Edition معرفی شد

مجله ماشین / پورشه پانامرا نخستین بار، ۱۹ آوریل سال ۲۰۰۹ در مرکز تجارت جهانی شانگهای در چین رونمایی شد. نسل دوم این خودرو نیز سال ۲۰۱۶ در برلین رونمایی شد و تاکنون در بازار حضور دارد. پورشه در این یک دهه موفق به فروش بیش از ۲۵۰ هزار دستگاه پانامرا شده است.

این نسخه‌ی مخصوص ۱۰۴ هزار ۶۰۵ دلار در مدل استاندارد، ۱۰۸ هزار ۸۵۰ دلار در مدل پانامرا ۴ و ۱۱۸ هزار ۲۵۰ دلار در مدل پانامرا 4 E-Hybrid قیمت دارد و اوایل سال ۲۰۲۰ وارد بازار تجاری خواهد شد.  تغییرات بدنه در این نسخه‌ که شامل رینگ‌های ۲۱ اینچی طلایی رنگ، رنگ طلایی متالیک در قسمت‌های بیرونی و داخلی خودرو و تودوزی جدید با رنگ ‌های متفاوت هستند می توان اشاره کرد.
 
 
همچنین تجهیزات این مدل شامل سیستم تهویه فعال جدید، سیستم فرمان PSP، سیستم نوردهی پویا پورشه و سیستم چراغ‌ های LED ماتریکس هستند. در بخش تجهیزات ایمنی و کمک راننده نیز به سیستم پارک اتومات، دوربین‌های 360 درجه، سیستم رانندگی بین خطوط و سیستم تغییر مسیر مجهز است. دیگر امکانات این خودرو شامل صندلی‌های گرمکن ‌دار با تنظیم برقی در ۱۴ جهت، حالت بسته شدن آرام درها (سافت کلوز) و سیستم صوتی حرفه‌ای (Bose) می‌شود.
 
 
 
افرادی که نسخه‌ی هیبریدی پورشه پانامرای 10 Year Edition را خریداری کنند، یک شارژر جدید ۷/۲ کیلوواتی دریافت خواهند کرد. 
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس