نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21105
زمان انتشار: 20 مهر 1398 13:16:00

معرفی سیستم سرگرمی اطلاعاتی جدید در ولوو XC40 برقی مدل 2020

ولوو XC40 برقی یکی از اولین خودروهای تولیدی خواهد بود که به سیستم سرگرمی اطلاعاتی مبتنی بر سیستم عامل اندروید اتوموتیو (OS) مجهز خواهد شد.
معرفی سیستم سرگرمی اطلاعاتی جدید در ولوو XC40 برقی مدل 2020

به گزارش مجله ماشین  به نقل از خیر خودرو : ولوو XC40 برقی یکی از اولین خودروهای تولیدی خواهد بود که به سیستم سرگرمی اطلاعاتی مبتنی بر سیستم عامل اندروید اتوموتیو (OS) مجهز خواهد شد.


به گزارش خبرخودرو، ساختار سرگرمی اطلاعاتی جدید ولوو با استفاده از نسخه ای از OS محبوب تلفن هوشمند برای زیرساخت خود به صورت استاندارد با گوگل مپ برای ناوبری و سیستم تشخیص صوتی گوگل Assistant ارائه می شود که می تواند برای ارسال پیام متنی، پخش موسیقی از خدمات پشتیبانی شده، تنظیم کنترل دمای داخل خودرو، تنظیم مقصد ناوبری جدید با کنترل تجهیزات هوشمند در خانه مورد استفاده قرار گیرد.

معرفی سیستم سرگرمی اطلاعاتی جدید در ولوو XC40 برقی مدل 2020

این سیستم هم چنین به برنامه های سازگار با خودرو از جمله گوگل پلی استور دسترسی دارد. این سیستم سرگرمی اطلاعاتی نوین با اتصال بی سیم داخلی می تواند از طریق نرم افزارهای به روز رسانی هوایی، به روز رسانی شود.

این سیستم علاوه بر استفاده از خدمات و برنامه های گوگل در اپ استور اندروید، دارای مجموعه خدمات Volvo On Call نیز هست که شامل قفل از راه دور، مانیتور ویژگی های باطری و پیش گرمایش کابین است.

رانندگان این خودرو هم چنین می توانند از Volvo On Call برای یافتن مکان خودروی خود و یا تنظیم سویچی دیجیتال برای افرادی که خودرو را کرایه می کنند، استفاده کنند.

ولوو XC40 برقی در 16 اکتبر رونمایی خواهد شد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس