نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21107
زمان انتشار: 20 مهر 1398 13:24:00

به روز رسانی شورلت کلورادو برای مدل 2021

با جدی تر شدن رقابت بین پیکاپ های فورد رنجر و جیپ گلادیاتور متوسط، شورلت نیز در پی ارتقای طراحی شورلت کلورادوی محبوب خود برآمده که برای 2021 عرضه خواهد شد.
به روز رسانی شورلت کلورادو برای مدل 2021

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو / با جدی تر شدن رقابت بین پیکاپ های فورد رنجر و جیپ گلادیاتور متوسط، شورلت نیز در پی ارتقای طراحی شورلت کلورادوی محبوب خود برآمده که برای 2021 عرضه خواهد شد.


به گزارش خبرخودرو، ظاهر جدید این خودرو در حال آماده سازی برای اولین نمایش عمومی در Method Race Wheels Laughlin Desert Classic 2019 که به زودی افتتاح می شود، به نمایش درآمده است. این وانت پیکاپ ارتقا یافته توسط Hall Racing در این رقابت ها رانده خواهد شد.

شورلت کلورادو ZR2 به روز شده ماه آینده نیز در نمایشگاه Specialty Equipment Market Association در لاس وگاس به نمایش درمی آید.


یکی از اهدافی که مهندسان جنرال موتورز برای این خودرو داشتند، ایجاد تفاوت بین هر نسخه مجزا از کلورادو بوده است. بنابراین، تمام نسخه های این خودرو دارای لوگوی اصلاح شده شورلت در جلو و در صندوق عقبی با نام شورلت به جای لوگوی این برند خواهند بود.

ددماغه کوتاه تر و رکاب های کناری، در نسخه های WT، LT و Z71 این خودرو برای مدل 2021 به کار می روند در حالی که ZR2 تنها نسخه ای خواهد بود که دارای جلوپنجره نوینی از شورلت است. این مدل دارای لوگوی مشکی شورلت دقیقا در کنار چراغ جلوی سمت راننده و بکسل بند قرمز جدیدی خواهد بود.

اطلاعات قیمت برای شورلت کلورادو 2021 هنوز اعلام نشده و قبل از آغاز تولید آن در سال آینده منتشر خواهد شد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس