نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21139
زمان انتشار: 08 آبان 1398 11:55:00

شاسی بلند جدید کیا به بازار هند راه می یابد

کیا موتورز هند تست بومی شاسی بلند کامپکت QYI جدید خود را در هند آغاز کرده است.
شاسی بلند جدید کیا به بازار هند راه می یابد

 به گزارش  مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، اکنون می توان تایید کرد که شاسی بلند کامپکت کیا QYI ماه اوت 2020 در بازار هند عرضه خواهد شد. این شاسی بلند سومین محصول کیا در بازار هند پس از Seltos و گرند Carnival بوده و در 2020 Auto Expo رونمایی خواهد شد.


گفته می شود شاسی بلند کامپکت کیا QYI دارای زیرساخت و لیست تجهیزات مشترک با هیوندای Venue خواهد بود. هم چنین احتمالا این خودرو با دو سبک بدنه Tech Line و GT Line مشابه Seltos عرضه خواهد شد. این خودرو به ویژگی های ارتباطی هوشمند UVO Connect نیز مجهز خواهد شد.

طراحی کیا QYI شامل دماغه ای قابل توجه به همراه خطوط منحنی خواهد بود. این خودرو از جلوپنجره tigernose عریض تر بهره می برد. هم چنین عناصر طراحی منحصر به فرد روی ستون C این خودرو تعبیه خواهد شد که طرحی سیال به سقف می دهد.

شاسی بلند کامپکت کیا QYI موتورهای بنزینی مشترک با Venue خواهد داشت. بنابراین موتور 82 اسب بخاری 1.2 لیتری دمش طبیعی بنزینی و 1.0 لیتری سه سیلندر تزریق مستقیم توربوی بنزینی با قدرت 118 اسب بخار و گشتاور 172 نیوتون متر برای آن عرضه خواهد شد. موتور 1.2 لیتری این خودرو به گیربکس دستی پنج سرعته و نسخه دیگر آن به گیربکس دستی شش سرعته یا DCT هفت سرعته متصل می شود. این شاسی بلند کوچک به موتور 1.5 لیتری چهار سیلندر دیزلی گرفته شده از Seltos نیز مجهز می شود که تیون شده تا قدرتی در حدود 90 اسب بخار تولید کند و به گیربکس دستی شش سرعته متصل می شود.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس