نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21185
زمان انتشار: 03 آذر 1398 11:33:00

میباخ GLS رونمایی شد

جدیدترین محصول مرسدس بنز در کلاس سوپرلوکس GLS 600 تولید شد. این مدل، ۲۰۰ هزار دلار قیمت دارد.
میباخ GLS رونمایی شد

مجله ماشین / مرسدس بنز میباخ GLS 600، از پیشرانه‌ی V8 با حجم ۴ لیتر و قدرت ۵۵۰ اسب بخار و گشتاور ۷۲۹ نیوتن‌متر بهره میبرد. فناوری EQ مرسدس بنز در این محصول نیز وجود دارد تا به کمک موتور برقی، قدرت ۲۱ اسب بخار و گشتاور ۲۴۹ نیوتن‌متر را موقتا و هنگام نیاز راننده به شتاب‌گیری ناگهانی، اضافه کند. صفر تا صد این خودرو خاص ۴.۸ ثانیه است. نهایت سرعت ۲۵۰ کیلومتربرساعت خواهد بود.

 
نشان میباخ با حروف متقاطع M روی ستون انتهای خودرو دیده می‌شود. نمای جانبی GLS 600، با رینگ‌های ۲۲ یا ۲۳ اینچ به انتخاب خریدار تجهیز خواهد شد. قاب پنجره‌ها  باربند، ، ستون میانی و رکاب هم، از کروم براق ساخته شده‌اند. نکته‌ی بسیار مهم در GLS 600 میباخ، امکان سفارش خودرو با ۸ ترکیب رنگ دوگانه است که سیاه متالیک با بدنه‌ی قرمز یا نقره‌ای را شامل می‌شود.
 
 
 
 
این محصول، مجهز به گرم‌ کن و سرد کن داخل صندلی، سانروف پانورامیک مجزا برای جلو و عقب، ماساژور، پرده‌ی برقی و بسیاری  آپشن قابل سفارش دیگر .فضای داخلی و خصوصا صندلی‌های عقب، مهم‌ترین وجه تمایز میباخ GLS 600 با دیگر شاسی‌بلندهای آلمانی در بازار جهانی است. صندلی‌های دست ساز با چرم بسیار مرغوب و رنگ‌بندی متنوع، فضایی لوکس را به وجود آورده است . سرنشینان می‌توانند با تنظیمات برقی، صندلی خود را به حالتی شبیه تخت خواب نزدیک کنند و در فضایی به طول ۲ متر استراحت کنند. میباخ GLS 600 بنابر سفارش مشتری به صورت ۴ یا ۵ صندلی تولید خواهد شد. 
عرضه‌ی GLS 600 میباخ برای بازار جهانی، نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس