نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21202
زمان انتشار: 13 آذر 1398 13:42:00

فورد موستانگ برقی در دستور کار این برند قرار دارد

یک موستانگ برقی ایده ای دور به نظر نمی رسد، در واقع فورد با Webasto همکاری کرده تا یک نمونه اولیه یگانه از این خودرو را به صورت تمام برقی بسازد که قدرتی بیش از 900 اسب بخار تولید می کند.
فورد موستانگ برقی در دستور کار این برند قرار دارد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از  خبرخودرو، این خودرو موستانگ لیتیوم EV کانسپت است که در سما 2019 به نمایش درآمده بود.


اما تلاش فورد برای ساخت موستانگ برقی به این خودروی کانسپت برقی قدرتمند مربوط نیست که دارای گیربکس دستی شش سرعته بود. به گفته Ron Heiser، مدیر مهندسی موستانگ Mach-E تازه رونمایی شده، اکنون که Mach-E معرفی شده، یک موستانگ برقی باید در دستور کار باشد.

Heiser طی مصاحبه ای اظهار داشت پلتفرم Mach-E، ساختار خودروی برقی جدید این برند است که در خودروهای برقی آینده فورد به کار خواهد رفت که البته همه آن ها موستانگ نامیده نمی شوندو این پلتفرم خودروی برقی بسیار انعطاف پذیر است که این امر کمک می کند تا کشیده تر تا کوتاه تر شده و ساختار نیرومحرکه های دیفرانسیل عقب با چهار چرخ فعال و حتی أنواع باطری را پشتیبانی کند.

با توجه به گفته های Heiser، یک موستانگ برقی در راه است اما هیچ کس از زمان دقیق عرضه آن خبر ندارد. ایده وی در مورد موستاگ برقی مبتنی بر شرایط بازار است که به تدریج به سمت خودروهای برقی پیش می رود.

قرار است نسل بعدی فورد موستانگ تا سال 2021 عرضه شود و گزارشات حاکی از آن است که نسخه چهار چرخ فعال این خودرو نیز موجود خواهد بود. یک موستانگ هیبریدی نیز در دستور کار قرار دارد.


 

 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس