نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21203
زمان انتشار: 13 آذر 1398 13:46:00

معرفی نسخه مخصوصی از بوگاتی چیرون

وقتی صحبت از خودروهای فوق سریع و فوق گران به میان می آید، بوگاتی در صدر لیست قرار دارد.
معرفی نسخه مخصوصی از بوگاتی چیرون

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، خودروهای تولیدی این برند در پیست و بانک رکورددار هستند و همیشه خودروهای آن به کسانی فروخته شده اند که زودتر و حتی قبل از آغاز تولید رسمی اقدام به پیش خرید آن ها کرده اند. La Voiture Noire یا خودروی مشکی احیا شده اوایل سال جاری در ماه مارس به نمایش درآمد و نسخه ای مدرن از تیپ 57 SC آتلانتیک مخصوص بود که در سال های 1936 و 1936 تولید می شد. علاقه به La Vioture Noire به قدری بود که بوگاتی تصمیم گرفت به مشتریان خود دو نسخه مخصوص از چیرون را هم زمان عرضه کند که شامل Noire Sportive و چیرون Noire Élégance است.

 

چیرون Noire Élégance ممتازتر دارای بدنه فیبر کربنی مشکی است. نشان نقره ای Macaron بوگاتی روی جلوپنجره بازطراحی شده این خودرو قرار دارد. طرح تیره در کالیپرهای ترمز نیز ادامه دارد که پشت مجموعه رینگ های جدید Caractère تعبیه شده اند. هم چنین خط نمادین C شکل این خودرو از فلز ساخته شده و با آلومینیوم پولیش شده مات روکش شده که در ظاهر در بدنه مشکی این چیرون تضاد ایجاد می کند. فیبر کربنی در آینه دید پشت و روکش موتور این خودرو نیز ادامه دارد و نشان Noire روی پانل های کناری و زیر باله عقب آن دیده می شود. در کابین این خودرو نیز طرح مشکی وجود دارد و خط C شکل آن از آلومینیوم ساخته شده و ظاهری جذاب ایجاد کرده است. نشان Noire نیز روی رکاب های کناری، کنسول و پشتی های سر این خودرو دیده می شود. بوگاتی چیرون Noire Sportive دارای روکش مات برای بدنه فیبر کربنی خود است در حالی که عناصر بدنه آن همچون اگزوز، رینگ ها، اسپویلر، جلوپنجره و خط نمادین همگی مشکی مات هستند. کابین این نسخه حتی بیش تر از چیرون Noire Élégance مشکی است و تمام قطعات آلومینیومی آن روکش مشکی مات دارند.

هر یک از این مدل ها دارای موتور قدرتمند کواد توربوشارژ 8.0 لیتری 16 سیلندر با قدرت 1500 اسب بخار و گشتاور 1180 فوت پوند هستند. این مدل های مخصوص تنها 20 دستگاه تولید خواهند داشت و از سه ماهه دوم سال 2020 با قیمت 3305445 دلار تحویل می شوند.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس