نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21205
زمان انتشار: 13 آذر 1398 13:56:00

فورد رنجر رپتور خودروی پلیس انگلستان می شود

خودروهای پلیس کوچک در انگلستان همچون فیات پاندا طی سال ها مورد تمسخر بوده اند چرا که خلافکاران حتی با پای پیاده می توانند از آن ها فرار کنند.
فورد رنجر رپتور خودروی پلیس انگلستان می شود

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو /  خودروهای پلیس کوچک در انگلستان همچون فیات پاندا طی سال ها مورد تمسخر بوده اند چرا که خلافکاران حتی با پای پیاده می توانند از آن ها فرار کنند.


به گزارش خبرخودرو، در حالی که گمان نمی رود فورد رنجر رپتور جایگزین ناوگان سدان ها، واگن ها و شاسی بلندهای بی ام و و ولوو شود که پلیس راهنمایی و رانندگی انگلستان از آن ها استفاده می کند، این پیکاپ مسابقه ای- صحرایی در برخی مناطق برای استفاده در بخش های خاص انتخاب شده است.

انگلستان دارای 48 بخش پلیس در سراسر کشور است و در حالی که تمام آن ها شانس تست فورد رنجر رپتور را ندارند، این خودرو برای ماه های آینده پیش فروش شده است.
 
یکی از سخن گویان فورد اظهار داشت: "ما تنها به تغییر ظاهر این خودرو مشغول نخواهیم بود."

فورد رنجر رپتور به طور کامل به تجهیزات مورد نیاز پلیس مجهز شده و در موقعیت های پلیسی واقعی به کار گرفته خواهد شد.

این پیکاپ توسط بخش فعالیت های خودریی ویژه فورد انگلستان در اسکس آماده شده اما به جز نشانه های پلیس، چراغ ها و تجهیزات رادیویی پلیس باقی ویژگی های آن با مدل استاندارد مشابه است.

بیانیه فورد انگلستان حاکی از آن است که پلس جنوب ولز یکی از اولین بخش هایی است که پیکاپ رنجر رپتور را امتحان می کند و پس از آن بخش های دیگر به این خودرو دسترسی خواهند داشت.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس