نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21210
زمان انتشار: 16 آذر 1398 14:56:00

معرفی نسخه مخصوصی از بنتلی کانتیننتال GT

کوپه بنتلی کانتیننتال GT لیمیتد ادیشن جدید به مناسبت رکورد این خودرو به عنوان سریع ترین خودروی تولیدی در Pikes Peak International Hill Climb طراحی شده است.
معرفی نسخه مخصوصی از بنتلی کانتیننتال GT

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو: کوپه بنتلی کانتیننتال GT لیمیتد ادیشن جدید به مناسبت رکورد این خودرو به عنوان سریع ترین خودروی تولیدی در Pikes Peak International Hill Climb طراحی شده است.


به گزارش خبرخودرو، این مدل لیمیتد ادیشن که مبتنی بر خودرویی است که مسیری 20 کیلومتری در کلورادو را طی کرده، دارای رنگ بدنه سبز رادیوم و کالیپرهای ترمز سبز است.

هم چنین بسته ارتقایی بدنه فیبر کربنی و هایلایت های مشکی براق برای سپر زیرین، سقف و آینه های کناری این خودرو تعبیه شده است. جلوپنجره ای مزین به شماره 100 به مناسبت یک قرن فعالیت این خودروساز نیز از آپشن های موجود برای این خودرو است.

کانتیننتال لیمیتد ادیشن از رینگ های 22 اینچی مشکی با تایرهای Pirelli P Zero کالر ادیشن بهره می برد که دارای نواری هم رنگ بدنه است.

 
 
 
رنگ سبز رادیوم در کابین این خودرو نیز دیده می شود و روی دوخت متضاد صندلی ها، تریم درها و فرمان و هم چنین بلندگوها و دوخت کف پایی ها به کار رفته است.

عناصر فیبر کربنی و مشکی پیانو نیز در کابین این خودرو دیده می شوند و پانل جلوی سرنشین جلو دارای طرحی از بخشی از Pikes Peak است.

تنها 15 دستگاه از این کوپه مخصوص ساخته خواهد شد که اکنون قابل سفارش هستند.

این مدل لیمیتد ادیشن به موتور 6.0 لیتری تواین توربو W12 این خودروساز با قدرت 460 کیلووات و گشتاور 900 نیوتون متر مجهز می شود.

کانتیننتال GT با تجهیز به ساختار چهار چرخ فعال دارای شتاب صفر تا صد 3.7 ثانیه است.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس