نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21218
زمان انتشار: 19 آذر 1398 13:39:00

تنها 12 دستگاه از خودروی ویژه بنتلی ساخته می شود

شاید برخی بر این باور باشند که بنتلی بنتایگا مدلی معمولی است و به دنبال تمایز از عموم مردم باشند؛ اخبار جدید حاکی از آن است که مولینر روی محصولی برای این افراد کار می کند که البته به 12 دستگاه محدود خواهد بود.
تنها 12 دستگاه از خودروی ویژه بنتلی ساخته می شود

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، بخش مولینر بنتلی در حال آماده سازی یک مدل فوق اختصاصی است که کارکنان این خودروسازی با عنوان "یک اسپرت تورر کروک فوق العاده با اغراق در حس رانندگی" از آن یاد می کنند.


گفته می شود این خودرو یک مدل دو سرنشین با عناصر طراحی الهام گرفته از EXP 100 GT کانسپت خواهد بود که به مناسبت صد سالگی بنتلی معرفی شد.

این عناصر شامل تریم مسی Riverwood این کانسپت خواهد بود اما نیرومحرکه برقی یا سقف آن را شامل نمی شود.

این مدل ویژه بنتلی هنوز تایید شده اما در سال 2021 معرفی خواهد شد. گمان می رود این مدل ویژه قیمتی بالاتر از 1.5 میلیون پوند داشته باشد.

اگرچه این خودرو از موتور 6.0 لیتری W12 کنونی بنتلی بهره خواهد برد اما گمان می رود سبک تر و در نتیجه سریع تر از کانتیننتال GT و Flying Spur باشد.

این موتور W12 در مدل های مذکور قدرت 467 کیلووات و گشتاور 900 نیوتون متر تولید می کند.

مدیر طراحی بنتلی، Stefan Sielaff در این مورد گفت: "ما هر روز مشتریان بیش تری داریم که خواهان یک بنتلی فوق خاص هستند. شاید یک مدل یگانه یا 10 دستگاهی، با توجه به بررسی های ما، اگر به جامعه نگاهی بیاندازید می فهمید که ثروتمندان در حال پولدارتر شدن هستند."

بنتلی و مولینر امیدوارند که بتوانند این خریداران ثروتمند را جذب کنند که در پی انحصار هستند.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس