نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21224
زمان انتشار: 21 آذر 1398 12:17:00

لند روور خانواده دیفندر را توسعه می دهد

گفته می شود لند روور در حال آماده سازی خانواده ای سه نفره از مدل های الهام گرفته از دیفندر است که طی پنج سال آینده عرضه می شوند.
لند روور خانواده دیفندر را توسعه می دهد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این برند بریتانیایی تصمیم دارد با دو مدل جدید مبتنی بر دیفندر شامل یک مدل پایه و یک مدل ممتاز بالاتر و پایین تر از این خودرو خانواده مدل جدید خود را شکل دهد.


گفته می شود مدل کوچک لند روور مبتنی بر دیفندر در سال 2021 و با قیمت پایه 25 هزار پوند عرضه خواهد شد. این مدل که با کد L860 شناخته می شود طراحی شده تا الهام گرفته از دیفندر جدید باشد و از ظاهری تهاجمی و در عین حال ساده در کابین و بدنه بهره ببرد.

شایعه شده L860 به منظور کاهش هزینه ها از پلتفرم D10 بهره می برد که نسخه ای مردن و مقرون به صرفه از پلتفرم D8 است که در نسل اول رنج روور اووک و لند روور دیسکاوری اسپرت به کار رفته بود.

این پلتفرم از برقی سازی به واسطه بسته باطری کوچک پشتیبانی می کند که گفته می شود تجهیز به نیرومحرکه های هیبریدی متعادل و هیبریدی شارژی با موتور 1.5 لیتری توربوشارژ سه سیلندر Ingenium بنزینی و ساختار دیفرانسیل جلو را ممکن می شود.

گفته می شود L860 از ساختار سیستم تعلیق سفارشی بهره خواهد برد.

شایعه شده L860 و دینفدر تازه معرفی شده در سال 2024 به دیفندر اسپرت می پیوندند که مدلی بزرگ تر و لوکس تر برای رقابت با آستون مارتین DBX و بنتلی بنتایگا است.

گفته می شود این مدل ممتاز جدید از پلتفرم MLA بهره می برد که قرار است در نسل بعدی جگوار XJ رونمایی شود و از ابتدای عرضه با نیرومحرکه های تمام برقی ارائه می شود.

هدف این مدل کاهش آلایندگی CO2 ناوگان خودروهای لند روور و پاسخ گویی به خریداران حساس به بهینه سازی و دوست دار محیط زیست است.

گمان می رود مدل های پایه و ممتاز جدید دیفندر به ترتیب در سال های 2021 و 2024 معرفی شوند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس