نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21295
زمان انتشار: 22 دی 1398 14:25:00

تویوتا یاریس کراس اوور می شود!

یک تویوتا یاریس کاملا جدید برای برخی بازارها در نظر گرفته شده است که با نام GR یاریس معرفی خواهد شد.
تویوتا یاریس کراس اوور می شود!

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، به نظر می رسد تویوتا برنامه های مازادی برای تغییر این سوپرمینی دارد چرا که اخبار جدید حاکی از آن است که یک کراس اوور مبتنی بر یاریس برای عرضه در اواخر سال جاری در دست ساخت است.


بر اساس اخبار منتشر شده، این خودروساز ژاپنی معتقد است در خط تولید شاسی بلندهایش برای توسعه در بخش کوچک تر جایی وجود دارد. معاون اجرایی تویوتا در اروپا، Matt Harrison اظهار داشت: "کلاس شاسی بلندها به طور کلی در حال ادامه رشد است."

وی افزود: " C-HRدر صدر این کلاس قرار دارد که می تواند تقریبا بخشی از کلاس C شاسی بلندهای کوپه کراس اوور باشد. این خودرو در واقع با محصولات دیگری همچون قشقایی یا محصولات کاربردی تر رقابت نمی کند."

منطق تویوتا آن است که شاید مشتریان بخواهند یک خودروی شاسی بلند به جای یک هاچ بک کوچک سنتی خریداری کنند اما C-HR با بودجه آن ها منطبق نیست. این مدل جدید مبتنی بر یاریس در جایگاهی پایین تر از C-HR قرار گرفته و مستقیما با فورد پوما، رنو کپچر و نیسان جوک رقابت می کند.

گفته می شود این کراس اوور جدید تنها چند میلی متر بزرگ تر از یاریس خواهد بود. ساختار TNGA-B نیز به استفاده از موتورهای برقی در این خودرو کمک خواهد کرد.

 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس