نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21296
زمان انتشار: 22 دی 1398 14:28:00

فولکس واگن نامی برای یک نسخه جدید از اطلس ثبت کرد

فولکس واگن در 25 نوامبر برای ثبت نام Basecamp در ایالات متحده درخواست داده بود.
فولکس واگن نامی برای یک نسخه جدید از اطلس ثبت کرد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این امر می تواند نشانی از آن باشد که فولکس واگن در پی تولید اطلس Basecamp کانسپت است. این مدل در نمایشگاه خودروی نیویورک 2019 به عنوان نسخه ای آفرود و قدرتمندتر از کراس اوور هفت سرنشین فولکس واگن رونمایی شد. این خودروساز با تیونری به نام APR برای ساخت این خودرو همکاری کرده است.


اطلس Basecamp کانسپت دارای بدنه خاکستری مات با هایلایت های نارنجی است. این خودرو از رینگ های Traverse MX Concept با تایرهای تمام فصول 17 اینچی بهره می برد. یک باربند نیز روی سقف این کراس اوور قرار می گیرد و یک نوار LED نیز برای روشنایی بیش تر جلوی آن قرار می گیرد.

ارتقای فنی اصلی این کانسپت، بسته ارتقایی H&R است که ارتفاع سواری خودرو را 1.5 اینچ افزایش می دهد. نیروی این خودرو از موتور 3.6 لیتری VR6 با قدرت 276 اسب بخار تامین می شود. این موتور به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته و ساختار چهار چرخ فعال متصل می شود.

Basecamp کانسپت حتی دارای کشنده آماده آفرود مخصوص به خود است. این کشنده شامل سک جای خواب، آشپزخانه و مخازن حمل آب و گاز است.

فولکس واگن آماده می شود تا یک اطلس به روز شده را برای مدل 2021 معرفی کند. علاوه بر إصلاحات طراحی بدنه برای این خودرو، انتظار می رود نمایشگر سرگرمی اطلاعاتی 8 اینچی نوین و اصلاحاتی در تکنولوژی های کمک راننده این خودرو تیز ارائه شود. تغییر در نیرومحرکه این خودرو نیز ممکن است اما این خودروساز هنوز اطلاعاتی در مورد آن ارائه نکرده است.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس