نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21297
زمان انتشار: 22 دی 1398 14:31:00

ارائه بسته های ارتقایی تیونینگ برای مرسدس بنز A45

Renntech نامی مشهور در تیونینگ خودروهایی مرسدس بنز است و جدیدترین کار این برند روی افزایش قدرت قابل توجه A45 انجام شده است.
ارائه بسته های ارتقایی تیونینگ برای مرسدس بنز A45

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، در حالی که قدرت 416 اسب بخار و گشتاور 500 نیوتون متر این خودرو خود قابل توجه است، این خودروساز در سه ماهه ابتدایی سال 2020 بسته ارتقایی برای آن ارائه می دهد که می تواند قدرت A45 را به 592 اسب بخار برساند.


A45 برای سازگاری با قدرت 592 اسب بخاری خود به توربوشارژ، اگزوز و نرم افزار موتور اصلاح شده نیاز دارد. اگر مشتری خواهان تغییرات فنی در خودروی خود نباشد، Renntech یک تیونینگ 469 اسب بخاری با گشتاور 575 نیوتون متری نیز برای این خودرو دارد که تنها به تغییر نرم افزاری نیاز دارد.

این تیونر هنوز در مورد ارتقای عملکرد این خودرو در پی افزایش قدرت، اطلاعاتی ارائه نکرده است. A45 S اصلی دارای شتاب صفر تا صد 3.9 ثانیه است. قدرت مازاد می تواند چند دهم ثانیه تغییر در شتاب این خودرو ایجاد کند.

Renntech روی بخش های دیگری از A45 نیز کار می کند و مشتریان از اواخر ماه فوریه می توانند آپشن downpipe و مبدل کاتالیست اسپرت را برای این خودرو انتخاب کنند. هم چنین اگزوزی ارتقا یافته برای این خودرو در راه است که صدای خودرو را ارتقا می دهد اما مبدل کاتالیست اصلی آن را حفظ می کند.

این تیونر هم چنین روی برخی ویژگی های ظاهری این خودرو کار می کند و رینگ های 19 و 20 اینچی را برای این خودرو ارائه می دهد که نسخه بزرگ تر با آپشن حلقه بیرونی رنگی رائه می شود.
 


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس