نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21322
زمان انتشار: 29 دی 1398 12:56:00

سفر‌های غیر ضروری؛ ممنوع

رئیس پلیس راهور تهران گفت: شهروندان تهرانی به علت بارش برف و لغزندگی از سفر‌های غیر ضروری درون و برون شهری خودداری کنند.
سفر‌های غیر ضروری؛ ممنوع

 سردار مهماندار درباره وضع ترافیکی شهر تهران گفت: با توجه به اینکه وضعیت آب و هوای شهر تهران را برابر هشدار‌های داده شده، پیش بینی می‌کردیم پلیس راهور تهران از دیشب با تمام توان آماده باش و در خدمت مردم عزیز بود و هماهنگی‌های لازم با شهرداری شهر تهران انجام و شن و نمک در سطح معابر پاشیده شد و همچنین برف روبی از همان ابتدای بارش برف شروع شد.


وی گفت: هم اکنون از لحاظ ترافیکی مشکل خاصی را نسبت به روز‌های معمول نداریم و با توجه به اینکه مدارس نیز تعطیل شده تردد در معابر ترافیکی مناسب‌تر شده است.

سردار مهماندار گفت: با توجه به اینکه لغزندگی معابر را داریم طبیعی است در محور‌های بزرگراهی ترافیک سنگین داشته باشیم و ممکن است در برخی از ورودی‌ها و خروجی‌های بزرگراه‌ها کندی کشش ترافیک را به دلیل لغزندگی داشته باشیم که دوستان شهرداری مشغول پاشیدن شن و نمک هستند.

وی افزود: مهمترین مشکل این است که برخی از شهروندان به توصیه‌های پلیس برای استفاده از زنجیر چرخ توجه نمی‌کنند و برخی با لاستیک‌های بسیار صاف که در شرایط عادی نیز قابل استفاده نیست، تردد می‌کنند و این‌ها بیشترین مشکل را بوجود می‌آورند.

رئیس پلیس راهور تهران گفت: توصیه می‌کنیم با توجه به لغزندگی معابر شهروندان از سفر‌های غیر ضروری خودداری کنند و از زنجیر چرخ استفاده کنند و در بخش‌های شمالی شهر که لغزندگی بیشتر است حتماً از زنجیر چرخ استفاده شود.

وی گفت: تصادفات خسارتی الزاماً به سمت راست معابر کشیده شود و عکس و فیلم از محل تصادفات بگیرند و منتظر رسیدن ماموران ما باشند.

سردار مهماندار گفت: البته رعایت فاصله طولی با وسایل نقلیه جلویی، کاهش سرعت و استفاده از سرعت مطمئن؛ از تصادفات پیشگیری می‌کند.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس