نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21344
زمان انتشار: 06 بهمن 1398 11:22:00

منتظر رونمایی مدل تولیدی فولکس واگن ID.4 باشید

فولکس واگن با معرفی هاچ ID.3 کامپکت در ماه سپتامبر 2019 در نمایشگاه خودروی فرانکفورت در زمینه خودروهای برقی مبتنی بر پلتفرم MEB پیشرفت قابل توجهی داشت.
منتظر رونمایی مدل تولیدی فولکس واگن ID.4 باشید

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، اقدام بعدی که در دستور کار قرار دارد رونمایی شاسی بلند برقی ID.4 است که نسخه تولیدی ID. Crozz کانسپت محسوب می شود که در سال 2017 رونمایی شد. این خودروساز چندین بار تایید کرده است که این مدل جاده ای زمانی در سال 2020 رونمایی خواهد شد و اکنون زمان دقیق رونمایی آن مشخص شده است.


گفته می شود فولکس واگن نمایشگاه خودروی نیویورک را برای معرفی نسخه تولیدی ID.4 انتخاب کرده است که در نیمه اول ماه آوریل برگزار می شود. با توجه به این که نمایشگاه خودروی دیترویت به ماه ژوئن تغییر زمان داده است و نمایشگاه ژنو ماه مارس برای رونمایی گلف GTI و GTD دیزلی در نظر گرفته شده است، این انتخاب جای تعجب ندارد.

این خودرو در ایالات متحده تولید می شود اما تولید آن تا سال 2022 آغاز نمی شود. شایعه شده است که نسخه ای کوپه از این خودرو با نام ID.5 نیز معرفی خواهد شد.

گمان می رود ID.4 از ساختار تک موتور دیفرانسیل عقب در مدل های پایین تر و دو موتور چهار چرخ فعال در مدل های گران تر بهره ببرد. همچون ID.3 بسته های باطری متعددی برای این خودرو ارائه خواهد شد که حداقل طیف حرکتی آن ها 250 مایل خواهد بود.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس