نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21367
زمان انتشار: 19 بهمن 1398 11:35:00

فورد موستانگ جدید در سال 2022 عرضه می شود

خبر تلاش فورد برای استخدام یک مهندس خیلی عجیب نیست اما وقتی می فهمیم که این آگهی شغلی به طور ناخواسته اعلام می کند که موستانگ اصلاح شده چه زمانی عرضه خواهد شد، این خبر اهمیت زیادی پیدا می کند.
فورد موستانگ جدید در سال 2022 عرضه می شود

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، چنان چه اخیرا گفته می شود، مدل بعدی این خودروی اسپرت محبوب آمریکایی در سال 2022 به مدل 2023 معرفی خواهد شد.


بر اساس آگهی شغلی منتشر شده، فورد در پی استخدام یک مهندس PVT در کارخانه Flat Rock در میشیگان است. این خبر فعلا به صورت عمومی منتشر شده و در آن گفته شده است که این شخص بخشی از تیمی خواهد شد که هدف آن پایان بخشیدن به برنامه خودرویی فورد موستانگ S650 مدل 2023 قبل از ارائه به مشتریان است. با ثبت نام برای این شغل، افراد به یکی از وب سایت های فورد منتقل می شوند که در آنجا ثبت نام نهایی انجام می شود.

این زمان جدید خیلی غافلگیرکننده نیست. برخی معتقدند که یک Mach 1 نیز برای عرضه به عنوان مدل 2021 درنظر گرفته شده است که احتمالا طی ماه های آینده رونمایی خواهد شد. علاوه بر این، فورد دو سال قبل از یک موستانگ هیبریدی با عملکردی شبیه به V8 خبر داده بود و اعلام کرده بود که در سال 2020 آن را عرضه می کند.

نسل کنونی موستانگ به عنوان مدل 2015 معرفی شده بود و اگرچه تقاضا برای آن در سال 2019 در مقایسه با سال قبل کاهش یافت، همچنان توانست از دوج چلنجر و شورلت کامارو پیشی بگیرد.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس