نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21372
زمان انتشار: 20 بهمن 1398 11:44:00

رولز رویس گوست درز کرده، آماده تولید به نظر می رسد

رولز رویس گوست در تصاویر درز کرده جدیدی دیده شده است.
رولز رویس گوست درز کرده، آماده تولید به نظر می رسد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این نمونه درز کرده دارای پوششی روی بدنه است اما به نظر می رسد پانل های آن آماده تولید هستند.


طراحی کلی این خودرو شبیه به رولز رویس گوست کنونی است اما خطوطی صاف تر دارد. در قسمت جلوی این خودرو جلوپنجره ای بزرگ تر تعبیه شده که این روزها در محصولات بی ام و رایج است. هم چنین چراغ های جلوی LED باریک تر در این خودرو دیده می شود. ورودی هوای بخش زیرین دماغه این خودرو در عرض خودرو کشیده شده و سنسورهایی بزرگ تر در مرکز آن قرار دارند تا کمک تکنولوژی به راننده بدهند.

نیم رخ این خودرو تقریبا شبیه به گوست کنونی است. شیشه جلوی این خودرو کمی شیب دارتر به نظر می رسد و در مورد ستون C آن نیز چنین است. این امر ظاهری جذاب تر به این مدل جدید می دهد.

پوشش استتاری در قسمت پشت این خودرو چراغ های عقب را به خوبی پنهان کرده است. دو لوله اگزوز ذوزنقه ای در زیر سپر این خودرو مشهود هستند.

کابین گوست دارای پانل تجهیزات دیجیتال با حلقه های کرومی است و دکمه های هماهنگ با آن نیز روی فرمان دیده می شوند. یک نمایشگر سرگرمی اطلاعاتی بزرگ در کنسول وسط این خودرو تعبیه شده است. دکمه های روکش فلزی متعددی نیز در این خودرو دیده می شوند. از آنجا که این خودرو یک رولز رویس است احتمالا سطح بالایی از ویژگی های لوکس در کابین آن به کار خواهد رفت.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس