نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21377
زمان انتشار: 21 بهمن 1398 12:17:00

لوتوس یک خودروی اسپرت جدید در راه دارد

لوتوس کارز طیف مدل های خود را با یک خودروی اسپرت که هنوز نام آن مشخص نیست توسعه خواهد داد و در عین حال وارد کلاس های جدیدی نیز خواهد شد.
لوتوس یک خودروی اسپرت جدید در راه دارد

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، لوتوس کارز اکنون تنها سه مدل در سبد محصولات خود دارد که شامل الیزه، اگزایج و اوورا است. مدیر بومی لوتوس کارز در آسیا و اقیانوسیه و چین، David McIntyre تایید کرده است که این خودروساز در سال 2021 یک مدل کاملا جدید معرفی می کند.

این خودروساز در سال 2019 در سراسر دنیا 1519 دستگاه خودرو فروخت که رشدی 23 درصدی را نشان می داد. اما این خودروساز اعلام کرده به فروش بیش تری نیاز دارد تا به تجارتی سودده دست یابد.

McIntyre گفت: "ما محصولات جدیدی در راه داریم و وارد کلاس های جدیدی خواهیم شد اما فعلا در مورد آن ها صحبت نخواهیم کرد."

در حالی که وی اعلام نکرده این خودروساز برای یک شاسی بلند در آینده برنامه ای دارد یا خیر، تایید کرده است که مدل بعدی این برند به دل طرفداران لوتوس در سراسر دنیا خواهد نشست.

وی افزود: "محصول بعدی ما یک خودروی اسپرت خواهد بود که زمانی در سال آینده معرفی شده و با موتور احتراق داخلی همراه می شود."

وی تاکید کرد: "ما هم چنین به تکنولوژی های جدید برای برند خود نیاز داریم. به نظر من معرفی Evija گامی مهم در این راه بود. ما می توانیم کارهای جدید انجام دهیم و وارد کلاس های جدید شویم و می توانیم ابرخودرو بسازیم. اما ابرخودروها نی توانند فروش انبوه داشته باشند.

بنابراین ما باید وارد کلاس های جدید شویم. ما برنامه خوبی برای محصولات جدید داریم اما فعلا نمی توانیم در مورد آن ها صحبت کنیم."


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس