نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21378
زمان انتشار: 21 بهمن 1398 12:20:00

اطلاعات تکمیلی از نیسان قشقایی 2020

نیسان شاسی بلند محبوب قشقایی خود را برای 2020 به روز رسانی کرده و اپل کارپلی و اندروید اتو را به آن افزوده است.
اطلاعات تکمیلی از نیسان قشقایی 2020

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، قیمت قشقایی از 27990 دلار برای مدل دستی ST شروع شده و به 29990 دلار برای مدل ST CVT می رسد.


تجهیزات استاندارد برای مدل پایه قشقایی بی تغییر باقی مانده و تنها سیستم سرگرمی اطلاعاتی 7 اینچی جدید با اپل کارپلی و اندروید اتو به آن افزوده شده است.

یک ترمز پارک الکتریکی، رینگ های 17 اینچی، استارت دکمه ای و فرمان روکش چرمی همگی به صورت استاندارد در مدل ST این خودرو ارائه می شوند.

مدل ST+ این خودرو با قیمت 31990 دلار 500 دلار گران تر از قبل شده است اما سطح تجهیزات استاندارد آن به طور قابل توجهی ارتقا یافته است.

علاوه بر به روز رسانی تجهیزات کنونی همچون ناوبری، دوربین دید محیطی و آینه های گرم شونده تاشوی برقی، این مدل به مجموعه کمک های راننده نیمه خودران نیز مجهز می شود.


این مجموعه شامل هشدار ترافیک پشت، مانیتور نقاط کور، برف پاک کن های حساس به باران، چراغ های جلوی خودکار و مانیتور هوشیاری راننده است.

مدل ST-L این خودرو با رینگ های آلیاژی 18 اینچی، ریل های سقف، صندلی های جلوی گرم شونده با تنظیم برقی برای راننده و تزیم چرمی 710 دلار گران تر شده و 34 هزار دلار به فروش می رسد.

نسخه N اسپرت به تازگی برای این خودرو معرفی شده و 35 هزار دلار قیمت دارد. بدنه این مدل با سپرهای هم رنگ بدنه، رکاب های کناری و گلگیرهایی با تزیم نقره ای مات، قاب آینه های کناری نقره ای و خط سقف مشکی در داخل از دیگر مدل های قشقایی متمایز می شود.

این مدل از رینگ های آلیاژی 19 اینچی بهره می برد و تنها 600 دستگاه از آن ارائه خواهد شد.

و در نهایت، نسخه ممتاز Ti این خودرو 38490 دلار قیمت دارد که 500 دلار بیش تر از قبل است. تریم چرمی گلدوزی شده، کروز کنترل، کمک ثبات در لاین، چراغ های جلوی LED، سقف شیشه ای پانورامیک ثابت و رینگ های آلیاژی 19 اینچی به همراه تنظیم برقی صندلی سرنشین و کنترل دمای دو محیطه همگی به صورت استاندارد در این خودرو ارائه می شوند.

نیسان قشقایی مدل 2020 صرف نظر از نسخه آن با موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر بنزینی با قدرت 106 کیلووات و گشتاور 200 نیوتون متر ارائه می شود.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس