نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21380
زمان انتشار: 23 بهمن 1398 12:22:00

بی ام و M3 شکار دوربین ها شد

بی ام و M3 به روز شده به تازگی درز کرده است.
بی ام و M3 شکار دوربین ها شد

 به گزارش مجله ماشین به نقل ازخبرخودرو، در فیلمی که از این خودرو منتشر شده یک نمونه آزمون از G80 M3 دیده می شود که در خیابان های لس آنجلس و با پوشش استتاری در حال تست است. این تصاویر سرانجام نمایی از گلگیرهای عقب عریض تر، دیفیوزر تهاجمی و ورودی در بزرگ تر این خودرو را نشان می دهند.


طراحی G80 M3 با جلوپنجره ای جنجالی شاخص شده است. بی ام و اخیرا M4 کانسپت را رونمایی کرده که دارای یک جلوپنجره بسیار بزرگ بوده و تمام دماغه M4 کوپه کانسپت را احاطه کرده است. این خبر در سراسر دنیا منتشر شد و طرفداران سنتی M3 خواهان تغییر این طراحی بودند.

اما گذر زمان همه چیز را عادی می کند و این طراحی جدید حتی توسط مشتریان خشمگین بی ام و نیز پذیرفته شد. بنابراین، اکنون می توان روی دیگر عناصر طراحی بی ام و M3 و M4 جدید همچون گلگیرهای برجسته و دیفیوزر عقب تهاجمی آن ها تمرکز کرد.

با توجه به فیلم درز کرده می توان تشخیص داد که بی ام و M3 جدید لوله اگزوز چهارقلوی خود را حفظ می کند. این لوله اگزوز چهارقلو روی سپر تعبیه شده است.

اما جالب ترین ویژگی در این خودرو گلگیرهای عقب بزرگ آن هستند. نسل قبلی این خودرو از تایرهای 265/35 R19 در جلو و 285/30 R20 در عقب بهره می برد و با توجه به فیلم درز کرده و رویکرد معمول بی ام و به نظر می رسد این خودرو از تایرهایی بزرگ تر بهره خواهد برد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس