نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21439
زمان انتشار: 14 اسفند 1398 13:58:00

رنو Morphoz کانسپت رونمایی شد

رنو Morphoz کانسپت جدید به تازگی رونمایی شده است و نمایی از ایده این خودروساز فرانسوی برای مالکیت خودرویی مقرون به صرفه را نشان می دهد.
رنو Morphoz کانسپت رونمایی شد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، Morphoz که به عنوان دو شاسی بلند در یک مدل معرفی شده از قابلیت عجیب کوتاه یا بلند شدن بدنه و فاصله بین دو محور در صورت نیاز و بسته به نیازهای کاربر، بهره می برد.


حالت استاندارد این خودرو در موقعیت شهری، Morphoz را به شاسی بلند برقی نسبتا استاندارد با طول 4.4 متر و فاصله بین دو محور 2.73 متر تبدیل می کند.

در این حالت، Morphoz بسته باطری 40 کیلووات ساعت با طیف حرکتی 400 کیلومتر خواهد داشت که بسیار ایده آل برای شرایط رانندگی شهری است.

Morphoz با تبدیل به یک استیشن اختصاصی رنو می تواند به حالت مسافرتی تبدیل شده و کشیده تر شود تا فاصله بین دو محور 2.93 متر و طول کلی 4.8 متر داشنه باشد.

در این حالت، بسته باطری 50 کیلووات ساعت در کنار نسخه 40 کیلووات ساعت برای آن ارائه می شود که طیف حرکتی را به 700 کیلومتر می رساند.

اما عجیب است که بسته باطری بزرگ تر قدرت کم تری نسبت به باطری های استاندارد کوچک تر کنونی به این خودرو اضافه می کند اگرچه در این میان، وزن و بهره وری گزینه های مهم تری هستند.

علاوه بر طیف حرکتی بیش تر، Morphoz کشیده تر دارای فضایی برای ذخیره سازی بیش تر و جای پای عقب بیش تر است.

Morphoz برخلاف ظاهر آینده نگرانه خود مبتنی بر پلتفرم CMF-EV کنونی رنو نیسان است. هیچ برنامه ای برای تولید این خودرو وجود ندارد اما به نظر می رسد این خودروساز حداقل پتانسیل چنین امری را حفظ کرده است.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس