نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21441
زمان انتشار: 15 اسفند 1398 11:24:00

نسخه مخصوصی از تویوتا اینووا کریستا عرضه می شود

تویوتا کرلوسکار موتور به زودی نسخه Leadership ادیشن از اینووا کریستا را عرضه خواهد کرد.
نسخه مخصوصی از تویوتا اینووا کریستا عرضه می شود

 به گزارش مجله ماشین به نقل از  خبرخودرو، این مدل مخصوص دارای تغییرات ظاهری متعددی به منظور ارتقای طراحی خواهد بود.


تویوتا اینووا کریستا Leadership ادیشن دارای آپشن رنگ دوگانه خواهد بود. مدل اصلی این خودرو هرگز با آپشن رنگ دوگانه ارائه نشده بود. این مدل مخصوص در رنگ های سفد قطبی و مشکی یا قرمز و مشکی ارائه می شود.
 
نام این مدل مخصوص نشان می دهد که تزئین کرومی مازاد یا عناصر دکوری ویژه روی بدنه آن تعبیه خواهد شد. می توان انتظار داشت رینگ های آلیاژی دو رنگ نیز در این خودرو دید اما هنوز این امر تایید نشده است. نشان نسخه مخصوص نیز برای این خودرو تعبیه خواهد شد.

تویوتا اینووا کریستا Leadership ادیشن همچون مدل اصلی خود با موتور دیزلی BS-VI عرضه می شود. این موتور 2GD-FTV 2.4 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر قدرت 150 اسب بخار و گشتاور 343 نیوتون متر با گیربکس دستی پنج سرعته و 360 نیوتون متر با گیربکس اتوماتیک شش سرعته تولید می کند.

تویوتا اینووا کریستا می تواند به صورت مدل های هفت یا هشت سرنشین سفارش داده شود. تویوتا کریستا اینووا Leadership ادیشن حداقل به صورت هشت سرنشین ارائه خواهد شد. این خودرو تولید محدود خواهد داشت و با پیش پرداخت 50 هزار روپیه پیش فروش می شود. این خودرو از أواخر ماه جاری راهی نمایندگی های فروش می شود.


 

 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس