نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21445
زمان انتشار: 17 اسفند 1398 12:33:00

مسافران گیلان و مازندران بازگردانده می‌شوند

رئیس پلیس راهور گفت: کسانی که راهی سفر به استان‌های گیلان و مازندران می‌شوند فقط خودشان و نیرو‌های پلیس راه را به زحمت می‌اندازند و باید بازگردند.
مسافران گیلان و مازندران بازگردانده می‌شوند

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو ٬ رئیس پلیس راهور گفت: کسانی که راهی سفر به استان‌های گیلان و مازندران می‌شوند فقط خودشان و نیرو‌های پلیس راه را به زحمت می‌اندازند و باید بازگردند.


سردار تیمور حسینی گفت: بنابر تصمیم‌های مقامات محلی در دو استان گیلان و مازندران، تردد در همه محور‌های منتهی به این دو استان به ویژه از جاده‌های چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت از دیشب ممنوع شده است.

وی افزود: البته در محور چالوس علاوه بر تدابیر لازم برای کنترل بیماری کرونا با سقوط بهمن نیز مواجهیم و به همین علت همکارانم این محدودیت‌ها را اجرا می‌کنند و فقط خودرو‌های حامل سوخت و مواد فاسدشدنی می‌توانند با نظارت، تردد کنند.

سردار حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا از سفر مردم به این دو استان جلوگیری نمی‌شود، اعلام کرد: ما در دو مقطع هم در ابتدای آزادراه از محدوده استان قزوین و هم در محدوده عوارضی امامزاده هاشم در جاده رشت این محدودیت و ممنوعیت را اجرا می‌کنیم.

رئیس پلیس راهور در پاسخ پرسش دیگری مبنی بر این که آیا افراد بی توجه به این محدودیت‌ها به دو استان گیلان و مازندران راه داده می‌شوند، تاکید کرد: خیر به هیچ عنوان؛ کسانی که راهی سفر به این استان‌ها شوند بازگردانده خواهند شد.

وی همچنین درباره وضعیت آزادراه تهران - قم، گفت: این مسیر بسته نیست، اما شماری از نیرو‌های وزارت بهداشت و درمان و سازمان هلال احمر، سرنشینان خودرو‌های عبوری را آزمایش می‌کنند و اگر افرادی از نظر ابتلا به بیماری کرونا مشکوک باشند حتما به سمت کنترل‌های بیشتر هدایت خواهند شد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس