نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21531
زمان انتشار: 17 اردیبهشت 1399 12:03:00

محدودیت های ترافیکی آخر هفته استان مازندران

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک پرحجم راه های استان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی تا پایان هفته خبر داد.
محدودیت های ترافیکی آخر هفته استان مازندران

 به گزارش مجله ماشبین به نقل از خبرخودرو، رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک پرحجم راه های استان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی تا پایان هفته خبر داد.


سرهنگ علیرضا قدمی با بیان اینکه ترافیک در محور‌های سوادکوه، هراز و کندوان هم اکنون پرحجم و روان است از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان از امروز خبر داد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور افزایش ایمنی و سهولت در تردد خودروها، تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و ساعت ۶ تا ۲۴ فردا و جمعه در جاده هراز ممنوع است.

سرهنگ قدمی افزود: روز جمعه نیز جاده هراز به اقتضای شرایط ترافیک ساعت ۱۶ از تهران به سمت شمال بسته و از ساعت ۱۸ تا ۲۲ تردد از آب اسک به سمت تهران یک طرفه خواهد شد.

او ادامه داد: جاده کندوان نیز ساعت ۱۵ روز جمعه از کرج به سمت شمال بسته و از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به کرج یکطرفه می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: قطعه چهار آزادراه تهران - شمال محدوده چالوس به سمت مرزن آباد هم امروز صبح دچار رانش کوه شده و در حال حاضر مسیر شمال به جنوب این آزادراه مسدود است و آمد و شد خودرو‌ها صرفاً در مسیر جنوب به شمال انجام می‌شود.

سرهنگ قدمی از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های استان مازندران را دارند خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس