نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21611
زمان انتشار: 07 خرداد 1399 15:29:00

پیش ثبت نام تا ۱۴ خرداد ادامه دارد

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تاکید کرد: پیش ثبت نام محصولات این خودروساز تا ۱۴ خرداد ادامه دارد.
پیش ثبت نام تا ۱۴ خرداد ادامه دارد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو ، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو تاکید کرد: پیش ثبت نام محصولات این خودروساز تا ۱۴ خرداد ادامه دارد.


بابک رحمانی با بیان اینکه پیش ثبت نام فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو همچنان ادامه دارد، گفت: پیش ثبت نام که سه روز زودتر از بقیه مراحل واریز وجه شروع شده تا روز آخر می‌تواند ادامه یابد یعنی یک مشتری می‌تواند حتی در روز آخر مهلت نیز هم پیش ثبت نام و هم واریز وجه را انجام دهد.

وی افزود: از فردا تا چهارشنبه ۱۴ خرداد واریز وجه انجام می‌شود و پس از آن تا روز یکشنبه ۱۸ خرداد مراحل قرعه کشی انجام خواهد شد، بعد از آن کسانی که برنده شده باشند دو روز برای تکمیل وجه فرصت دارند و کسانی که برنده نشده باشند پول آن‌ها در مدت یک هفته کاری به شماره شبایی که اعلام کردند واریز خواهد شد.

رحمانی افزود: هر کسی که شروط اعلامی را داشته باشد می‌تواند در پیش ثبت نام شرکت کند.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در این باره که برخی از شهروندان در روند پیش ثبت نام با اشکالاتی در سامانه مواجه هستند، افزود: شاید اشکالات مقطعی در ثبت نام بوجود بیاید، اما برآورد کلی ما این است که پیش ثبت نام درحال انجام است و گزارشی مبنی بر اینکه مناطق خاصی با مشکل مواجه باشند دریافت نکرده ایم.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس