نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21711
زمان انتشار: 04 تیر 1399 13:08:00

تولید شاسی بلند ساب کامپکت نیسان Magnite به سال بعد موکول شد

پیش از این شرکت نیسان در نظر داشت که در آگوست سال 2020 تولید کراس اوورهای ساب کامپکت نیسان Magnite آغاز کند.
تولید شاسی بلند ساب کامپکت نیسان Magnite به سال بعد موکول شد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، شرکت خودروسازی ژاپنی نیسان اعلام کرده است نیسان Magnite دومین محصولی خواهد بود که به شرکت BS6 هند خواهد پیوست. در حال حاضر نیز بر روی وب سایت رسمی این شرکت، تنها دو خودروی کراس اوورهای کامپکت Kicks و ابرخودروهای اسپرت GT-R در معرض فروش قرار دارند.


طراحی نیسان Magnite بر اساس پلتفرم رنو _ نیسان صورت گرفته است. همچنین شرکت رنو نیز در حال کار کردن بر روی محصول جدیدی به نام رنو kiger است که در حال گذراندن آزمایشات جاده ای است.

طبق اخبار به دست آمده در طراحی این خودرو از همان موتور 1 لیتری توربو بنزینی استفاده شده که در نیسان Magnite و انواع مدل های جدید نیسان Triber بکار رفته است. این موتور HR10 نام دارد و ظاهرا نیرویی معادل 95 اسب بخار و 150 نیوتن متر نیروی گشتاور تولید می کند.

قرار بود شرکت نیسان هند از خودروی جدید نیسان Magnite در ماه آگوست رونمایی کند. اما به دلیل بحران شیوع ویروس کوید 19، مراسم معرفی نیسان Magnite به ژانویه سال 2020 موکول شد.

در حال حاضرکارخانه رنو نیسان در هند به دلیل تعطیلی دوماه به علت بحران شیوع کوید 19 نیز با مشکل مواجه است. با توجه به شیوع ویروس کرونا، تمامی کارخانه ها و نمایندگی ها و مراکز فروش خودروی هند تعطیل شده است. خودروسازان بزرگ از شرکت نیسان هند فروش آنلاین را به عنوان راه جایگزین معرفی کرده اند.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس