نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21770
زمان انتشار: 22 تیر 1399 11:36:00
فلایینگ اسپر جدید بنتلی

ظاهری لوکس تر با چهار سرنشین

تعداد بیشماری از آپشن های جدید برای قسمت عقب بنتلی فلایینگ اسپر در نظر گرفته شده که جایگاه این برند به عنوان سازنده خودروهای لوکس و همچنین مدل flagship جدید تحکیم میکند و آپشن های بیشماری را به مشتریان خود ارائه میدهد.
 ظاهری لوکس تر با چهار سرنشین

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، بنتلی این آپشن های متعدد را به پیکربندی مدل جدید اضافه کرده است. یکی از مهمترین آنها پیکربندی چهار سرنشین است که راحتی و فضای اتومبیل را افزایش میدهد.


بنتلی اولین اتومبیلی نیست که پیکربندی چهار سرنشین در قسمت عقب را ارائه میدهد و دیگر سدان های لوکس همچون لکسوس LS هم این گزینه را در لیست آپشن های خود قرار داده بودند.

فلایینگ اسپر چهار سرنشین دارای کنسول مرکزی است که از جلو تا عقب ادامه دارد و به عنوان تقسیم کننده و دسته صندلی بین سرنشین های عقب بکار میرود. این کنسول دارای نمایشگر لمسی 5 اینچ، جالیوانی، فضای ذخیره بیشتر و سینی تاشو در پشت صندلی های جلو است.

آپشن های دیگر از قبیل روکش های چرمی نیمه آنیلین و روکش های در به صورت لایه نازک جلوه زیباتری به کابین میدهند.

جدا از زیبایی های داخلی، بنتلی سه رنگ جدید بدنه را به لیست رنگ های براق اضافه کرده که همان رنگهای به کار رفته برای کانتیننتال GT میباشند. همچنین جلوپنجره رادیاتور که با کروم براق صیقل داده شده به عنوان آپشن در نظر گرفته شده است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس