نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21795
زمان انتشار: 26 تیر 1399 12:00:00

تصاویر پنهانی از فیس لیفت مینی کوپر کانورتیبل

در سال های آینده خواهیم دید که مینی به جای تولید محصولات جدید، مدل های فعلی اش را بروز رسانی می کند.
تصاویر پنهانی از فیس لیفت مینی کوپر کانورتیبل

در سال های آینده خواهیم دید که مینی به جای تولید محصولات جدید، مدل های فعلی اش را بروز رسانی می کند.


به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، تصاویر پنهانی از بروزرسانی مینی کوپر هاردتاپ منتشر شده بودند. حالا به نظر می رسد که ورژن کانورتیبل هم بروزرسانی می شود. تصاویر پنهانی دو مینی کوپر کانورتیبل را در حال تست شدن نشان می دهند که یکی از آنها در به طور کامل و دیگری فقط سپر جلویش پوشانده شده است.

ممکن است طرفداران مینی با این فیس لیفت سورپرایز شوند. مینی در سال 2019هر دو ورژن دو-درب را بروزرسانی کرد. اما به دلیل بدهی های مالی، این شرکت باید هزینه ها در تا سال های آینده کاهش دهد. برگزیت، کاهش میزان فروش، توسعه خودروهای کراس اوور و شاسی بلند و پاندمی کرونا فشار زیادی بر مینی و دیگر شرکت های خودروسازی وارد کردند و هزینه تولید کوپر جدید فعلا غیر ممکن ساختند.

پوشش استتاری تغییرات ظاهری خودرو پس از فیس لیفت را مخفی کرده ست با این حال انتظار سپرهای جلو و عقب جدید، ظاهر خشن، هواکش های بزرگتر و احتمالا جلوپنجره متفاوتی داریم.

فیس لیفت مینی به این معناست که کوپر کانورتیبل همان موتور مدل های فعلی را به کار خواهد برد. تغییرات داخلی هم تا کمترین حد ممکن اعمال خواهند شد. این شرکت در سال گذشته با کاهش 4.1 درصدی فروش نسبت با سال 2018 مواجه بود. شرایط اقتصادی فعلی، کمکی به این شرکت نمی کند و ممکن است این فیس لیفت باعث زنده شدن خط تولید کوپر نشود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس