نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21854
زمان انتشار: 15 مرداد 1399 14:29:00

تحویل شورلت کوروت C8 پس از 18 ماه

در حال حاضر امکان سفارش کوروت C8 جدید مدل 2020 از بخش فروش شورلت وجود ندارد.
تحویل شورلت کوروت C8 پس از 18 ماه

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، حتی خودروهایی که از قبل سفارش داده شده بودند ممکن است به علت مشکلات تولید، ناشی از پاندمی کرونا، تولید نشده باشند.


اگر خواستار اولین کوروت های تولید شده هستید، بهتر است هم اکنون اقدام به سفارش مدل 2021 کنید. البته اگر دوست ندارید خیلی منتظر بمانید، برای شما چالش برانگیز خواهد بود. این گزارش توسط یکی از محبوب ترین نمایندگی های فروش شورلت منتشر شد.

اگر هم اکنون اقدام به سفارش کوروت C8 کنید، حدودا 12 الی 18 ماه باید صبر کنید تا آن را تحویل بگیرید. چرا که تولید کوروت MY مدل 2021 حداقل تا شش هفته دیگر طول می کشد آن هم در صورتی که تولید کوروت 2021 از تاریخ 2 نوامبر شروع شود.

گذشته از تمام این موارد، این خودرو با دو گزینه رنگ عرضه خواهد شد: قرمز متالیک و نقره ای. همچنین خطوطی با رنگ های مختلف روی بدنه وجود خواهد داشت.

روکش صیقلی فیبر کربنی برای بدنه و تریم داخلی برای درب موجود خواهد بود و سیستم وایرلس اپل کارپلی به صورت استاندارد در این خودرو قرار خواهد داشت.

مهم ترین بروزرسانی در این خودرو، تعبیه سیستم Magnetic Selective Ride Control به عنوان آپشن است. جالب است بگوییم قیمت پایه کوروت مدل 2021 افزایش نخواهد داشت.

 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس