نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21868
زمان انتشار: 21 مرداد 1399 16:09:00

آیا لوسید ایر می تواند از تسلا مدل S پیشی بگیرد؟

شرکت لوسید تیزر جدیدی از خودروی لوکس آتی خود، یعنی سدان الکتریکی ایر، منتشر کرده است. آیا تسلا مدل S می تواند با این خودرو رقابت کند؟
آیا لوسید ایر می تواند از تسلا مدل S پیشی بگیرد؟

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، اخیرا تسلا مدل S تبدیل به اولین خودروی الکتریکی با سرعتی حدود 400 مایل در ساعت شده است. اما با وجود سرعت قابل توجهی که تسلا دارد، به نظر می رسد مغلوب لوسید ایر شده است.


در یک ویدیوی تبلیغاتی کوتاه، به میزان سرعت تولید شده توسط لوسید ایر اشاره شده است که چگونه میزان آن بالا و بالاتر می رود. بالاترین میزان سرعتی که در این ویدیو قابل مشاهده است، 422 مایل در ساعت است.

این میزان سرعت، حدود 40 مایل در ساعت از تسلا مدل S بیشتر است. اما آیا این بالاترین میزان سرعت لوسید ایر است؟ نمی دانیم! تنها می دانیم که با دو بار شارژ می توانند حدود 800 مایل در ساعت بازدهی داشته باشد.

این ویدیو، مسافت رفت و برگشتی از سان فرانسیسکو به لوس آنجلس را نشان می دهد. هر دو خودرو یک بار به صورت کامل شارژ شده اند.

یکی از دلایل سرعت بالای لوسید ایر، قدرت آیرودینامیکی آن است و می توانیم بگوییم از نظر آیرودینامیکی، کارآمد ترین سدان لوکس در جهان است. البته نمی دانیم اندازه باتری لوسید ایر چقدر است.

قرار بر این است که لوسید در آپریل 2021 از ایر رونمایی کند. در حال حاضر قیمت این خودرو مشخص نیست اما انتظار می رود که نسخه های مختلف با قیمت های متفاوت ارائه شوند. شروع قیمت پایه این خودرو از 60 هزار دلار تخمین زده می شود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس