نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21875
زمان انتشار: 22 مرداد 1399 14:09:00

آغاز تحویل تیوولی های مشتریان رامک خودرو

شرکت رامک خودرو از آغاز ایفای تعهدات خود و تحویل خودروهای تیوولی به مشتریان این مجموعه خبرداد.
 آغاز تحویل تیوولی های مشتریان رامک خودرو

 به گزارش مجله ماشین به نقل از  روابط عمومی شرکت رامک خودرو، پس از دو سال و نیم تکاپو و پیگیری جدی با عنایت مرجع قضایی و همکاری دولت اولین بخش از خودروهای تیوولی مشتریان این شرکت روز سه شنبه مورخ 21/05/99 در سازمان مرکزی این شرکت در جاده مخصوص، با حضور مالکین این خودروها، تحویل آنها گردید.


به گفته روابط عمومی این مجموعه، پارت اول این خودروها از گمرک ترخیص شده است و طی روزهای آتی و  پارت‌های بعدی به طور مداوم ترخیص و خودروهای مذکور درسازمان مرکزی شرکت رامک خودرو تحویل مشتریان گرامی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت رامک خودرو از تاخیر و فرسایش ناخواسته فراهم شده از آحاد مشتریان این شرکت پوزش طلبید و اعلام داشت در روزهای آتی مابقی خودروهای دپو شده در گمرک را ترخیص و به ترتیب اولویت ثبت نام تحت نظارت  نماینده مرجع قضایی و سازمانهای نظارتی، تحویل مشتریان گرامی و صبور این شرکت، خواهند نمود.

وی گفت: با برنامه ریزی موثری که در گروه صنعتی رامک خودرو فراهم شده است تمامی خودرو های باقی مانده در گمرک ترخیص خواهد شد.

به گزارش فارس، مخاطبان خبرگزاری در سامانه فارس من با ثبت سوژه سرگردانی چندین هزار پیش خریدار تیوولی رامک خودرو خواستار پیگیری این موضوع شده بودند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس