نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21995
زمان انتشار: 23 شهریور 1399 11:36:00

اعلام قیمت بیوک انکور و انکور GT

هم اکنون بیوک دو کراس اوور با سایز یکسان را در بازار فروش خودرو دارد.
اعلام قیمت بیوک انکور و انکور GT

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، انکور و انکور GX همان طور که از نامشان پیداست، بسیار به هم مرتبط اند اما داری تفاوت های عمده ای از قبیل ظاهر، پیشرانه ها و تجهیزات خودرو هستند. 


GT خودروی گران تر و قدرتمندتری است که آپشن های بیشتری به خریداران ارائه می دهد.

یکی از این موارد، قابلیت راه اندازی خودرو از راه دور است که به عنوان یک آپشن برای مدل 2020 ارائه شد. ظاهراً مشتریان بسیاری برای این آپشن هزینه کرده اند. اما افرادی که پکیج Cold Weather Comfort و پکیج Sport Touring را همزمان سفارش داده بودند، دو بار برای این آپشن هزینه کردند.

خبر خوب این است که این افراد یک چک بازپرداخت به مبلغ 300 دلار از جنرال موتورز دریافت می کنند. از این مشتریان خواسته می شود تا با فروشنده محلی خود تماس بگیرند و در مورد برنامه بازپرداخت سوال کنند.

روشن شدن موتور از راه دور یکی از آپشن های مختلف انکور GX است. تصور می شود که برای مدل 2021، این کراس اوور شیک دارای سیستم بی سیم اپل کارپلی و اندروید اتو به علاوه رادیو ماهواره ای SiriusXM به عنوان استاندارد در همه مدل ها باشد.

در حال حاضر، قیمت پایه انکور GX در نسخه پریفرد با پیشرانه جلو حداقل 25 هزار و 95 دلار است که دارای یک موتور توربو 1.2 لیتری متصل به CVT است. سیستم تمام چرخ محرک با موتور قدرتمندتر 31 هزار و 595 دلار قیمت دارد.

بیوک قصد دارد برای مدل های 2020 و 2021 هم انکور و هم انکور GX را برای فروش داشته باشد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس