نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22062
زمان انتشار: 09 مهر 1399 11:48:00

رقابت بی ام و X6 M و جگوار F-Type R

اتومبیل های اسپرت و شاسی بلندها برای ارائه خدمات به دو نوع مختلف از خریداران طراحی شده اند، استایل در مقابل عملکرد.
رقابت بی ام و X6 M و جگوار F-Type R

 


به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، خریداران همچنان به سمت خودروهای بزرگتر می روند. بی ام و X6 M کامپتیشن تنها یکی از این نمونه ها است که دارای موتور V8 توربوشارژ دوقلو و پیشرانه های مختلف است. برای به نمایش گذاشتن قد و قامت و عملکرد این خودرو، برای رقابت در برابر جگوارF-Type R مدل 2020 قرار گرفت.

اگر فقط مشخصات موتور را مقایسه کنید، به نظر می رسد که این دو خودرو کاملاً شبیه یکدیگر هستند. موتور 4.4 لیتری V8 توربو دوقلو بی ام و، توان 616 اسب بخار (460 کیلووات) و 553 پوند فوت (750 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. این تقریباً مشابه موتور سوپرشارژ 5.0 لیتری جگوار است که توان 567 اسب بخار (423 کیلووات) و 516 پوند فوت (700 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. هر دو از سیستم چهار چرخ متحرک بهره می برند اما جگوار یک مزیت دارد و آن وزن است. این خودرو 440 پوند (400 کیلوگرم) سبک تر از بی ام و است و این یک تفاوت جدی به حساب می آید.

با این حال، وزن کمتر به پیروزی جگوار منجر نمی شود. مسابقه درگ یک چهارم مایل منجر به پیروزی بی ام و شد که در ابتدا یک امتیاز قابل توجه را کسب کرد. نتیجه مسابقه دوم بسیار نزدیک بود، اما جگوار در آن پیروز شد. مسابقه سوم خیلی خیلی نزدیکتر بود.

مسابقه نهایی با تساوی به پایان رسید. حتی خود دوربین نیز نتوانست برنده را تعیین کند. آخرین مسابقه تعیین کننده برنده نهایی نبود، اما ثابت کرد که بی ام و X6 M کامپتیشن، یک کراس اوور سریع است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس