نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22105
زمان انتشار: 20 مهر 1399 11:56:00

تولید جیپ گرند چروکی ضد گلوله

مشخص شد که جیپ، نسخه ضد گلوله گرند چروکی را در مکزیک به فروش می رساند و در حال یافتن خریدارانی است که به دنبال محافظت از شاسی بلند خود هستند.
تولید جیپ گرند چروکی ضد گلوله

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، از تاریخ 2 اکتبر سال 2020، این خودروساز به نقطه عطف ساخت هزار دستگاه از آنها رسیده است.


پوشش بدنه این گرند چروکی ها شامل عناصری مانند کلاهک های محیطی فولادی بالستیک است که از قسمت بالایی خودرو محافظت می کند. شیشه خودرو از بین رفته است، در عوض، چندین لایه از پلی وینیل با ضخامت کلی 0.75 اینچ (19 میلی متر) وجود دارد. بسیاری از اصلاحات دیگر، مانند صفحه پایین ضد نارنجک، محافظ موتور، مستحکم کننده های پنجره، سیستم تعلیق تقویت شده و تایرهای تخت روان در آن به کار رفته است.

گرند چروکی ضد گلوله جیپ به سطح حفاظت NIJ-IIIA وزارت دادگستری ایالات متحده پیوست. برای رسیدن به این رتبه، حفاظت بالستیک باید بتواند پنج گلوله .44 اینچ مگنوم را از حداقل یک بشکه 5.5 اینچی و پنج گلوله از یک اسلحه اتوماتیک 9 میلیمتری با یک لوله حداقل 9.5 اینچ را تحمل کند.

جیپ، این گرند چروکی ها را در کارخانه مونتاژ جفرسون شمالی در دیترویت تولید می کند. سپس آنها به مکزیک می روند جایی که شاسی بلند مراحل تبدیل به ضد گلوله را طی می کند. بخش مهندسی FCA و ژرمن شیلد حفاظت بالستیک را ایجاد و تأیید کردند.

موتور 5.7 لیتریV8 با 360 اسب بخار قدرت (268 کیلووات) و 390 پوند فوت (520 نیوتن متر) گشتاور در آن بکار رفته است. تنها دارای یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک و سیستم 4x4 تمام وقت فعال Quadra-Trac II است. در داخل، امکاناتی مانند صفحه نمایش سرگرمی 8.4 اینچی و کنترل خودکار آب و هوای دو منطقه ای وجود دارد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس