نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22111
زمان انتشار: 21 مهر 1399 13:24:00

فروش 738 دستگاه لامبورگینی در سپتامبر 2020

لامبورگینی اعلام کرده است که این شرکت 738 دستگاه در سپتامبر سال 2020 فروخته است.
فروش 738 دستگاه لامبورگینی در سپتامبر 2020
به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این برند اولین بار در بخش خودرو بود که به دلیل همه گیری ویروس کرونا، تولید و دفاتر را تعطیل کرد و ایمنی و سلامت مردم را در درجه اول قرار داد و پس از هفت هفته تعطیلی، دوباره به تجارت بازگشته است.

پس از افتتاح مجدد کارخانه و کلیه امکانات آن، لامبورگینی از سه مدل جدید رونمایی کرد که شامل هوراکان اسپایدر با دیفرانسیل عقب محرک، سیان رودستر و اسنزا SCV12 است. با تولید 10 هزارمین اوروس و آونتادور، مارک ایتالیایی به نقاط عطف مهم تولید نیز دست یافت.

در این مراسم، استفانو دومنیکالی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت لامبورگینی گفت: "من به این نتایج بسیار افتخار می کنم. آنها کار بسیار خوبی را که ما در طول سال ها انجام داده ایم تأیید می کنند و موقعیت ما را به عنوان یک برند تجاری الهام بخش، مطلوب و قوی حفظ می کنند. تیم ما با انعطاف پذیری، آینده نگری و آمادگی برای واکنش، لحظه ای از عدم اطمینان قابل توجه را پشت سر گذاشت. ما ضمن ایجاد روشهای جدید برای برقراری ارتباط با مشتریان و علاقه مندان و ادامه تلاش خود برای دستیابی به اهداف جدید، با نگاهی مستمر به آینده، ویژگی بارز لامبورگینی را ادامه داده ایم."
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس