نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22120
زمان انتشار: 23 مهر 1399 10:58:00

بهترین گیم های رانندگی موبایلی 2020

هر چند گیم ‏های موبایلی نمی‏توانند از نظر کیفیت گرافیکی و لذت بازی با کنسول‏ های بازی رقابت کنند، ولی می‏توانند تا حدی عطش علاقه‏ مندان به بازی‏ های کامپیوتری را برطرف سازند. در این مطلب به معرفی 10 نمونه از بهترین بازی‏ های کامپیوتری خودرویی موبایلی سال 2020 پرداخته‏ ایم.
بهترین گیم های رانندگی موبایلی 2020
مجله ماشین - پارسا معصومی / اخیراً نرم‏افزارهای بسیاری در خصوص بازی‏ های کامپیوتری رانندگی با خودرو و مسابقات اتومبیلرانی برای موبایل و کامپیوتر و کنسول‏ های بازی XBOX وPlay Station به بازار عرضه شده‏ اند. هر چند گیم‏های موبایلی نمی‏توانند از نظر کیفیت گرافیکی و لذت بازی با کنسول‏های بازی رقابت کنند، ولی می‏توانند تا حدی عطش علاقه‏مندان به بازی‏های کامپیوتری را برطرف سازند. در این مطلب به معرفی 10 نمونه از بهترین بازی‏های کامپیوتری خودرویی موبایلی  سال 2020 پرداخته‏ایم.

Grid Aotosport (بهترین انتخاب در سال 2020)
 
این بازی از نظر کیفیت گرافیکی دقیقاً شبیه به بازی ماشینی Grid Autosport موجود در کنسول‏ های بازی PS3 و کامپیوترها بوده و تفاوت چندانی با آن ندارد، تنها دکمه‏ های کنترلی این بازی برای گوشی سازگار شده‏ اند. این بازی یک نرم‏افزار سنگین با قیمت نسبتاً بالا بوده که برای خریداری و دانلود آن، نیاز به یک گوشی جدید و مناسب با ظرفیت حافظه اضافی نیاز دارید. این نرم‏افزار در حقیقت، یک بازی مسابقه تماشایی است که دوستداران مسابقات اتومبیلرانی می‏توانند ساعت ‏ها با آن سرگرم شوند. همچنین یک سطح بازی آسان هم برای مبتدی ‏ها و تازه کارها تعبیه شده است که به افراد کم تجربه کمک می‏کند تا در این بازی پیشرفت کنند.
قیمت: 120 دلار، امتیاز: 5 ستاره

Mario Cart Tour 
پیست‏ های مسابقه و شخصیت‏ های موجود در این بازی به طرز زیبایی برای گوشی تلفن همراه سازگار شده‏ اند و کنترل‏ های تک انگشتی برای فرمان و دریفت کردن و استفاده از آیتم ‏های بازی به خوبی در نظر گرفته شده ‏اند. در زمان رونمایی این بازی، به نظر می‏رسید که کار ساخت آن نیمه تمام باشد، ولی در حال حاضر این بازی تکمیل شده و به یکی از بر دانلودترین بازی‏ ها برای دوستداران Nintendo تبدیل شده است. شاید این نرم‏افزار یک بازی جدی مسابقه ‏ای نباشد، ولی می‏توان ساعت ‏ها با آن سرگرم شد.
قیمت: رایگان(در سایت‏های دانلود نرم‏افزار)، امتیاز: 4 ستاره

Real Racing 3  
محیط گرافیکی این بازی با خودروهای موجود در زندگی واقعی و پیست‏ های مسابقه موجود در دنیای واقعی به واقعیت بسیار نزدیک و تقریباً کیفیتی مشابه بازی‏ های کنسول دارد. همچنین مسیرهای مسابقه و خودروهای مسابقه ‏ای زیادی وجود دارند که می‏ توانید برای بازی از میان آنها انتخاب کنید. شما می‏توانید سطوح کمکی مختلفی از بازی را انتخاب کنید تا بنا به خواسته شما بازی آسان یا مشکل شود. 
قیمت: رایگان(در سایت‏های دانلود نرم‏افزار)، امتیاز: 4 ستاره

CSR Racing 2 
این بازی از لحاظ تصویری یک بازی جذاب برای مسابقات درگ است که توسط عملیات دو بعدی دنیای سه بعدی را تداعی می‏ کند. جاهای زیادی در این بازی وجود دارد که با خودروی خود به آنجا بروید و حتی می‏توانید با پیدا کردن مسیرهای خاصی به پیشرفت خود در بازی کمک کنید. گیم از نظر گرافیکی سنگین است و ممکن است باعث کندی عملکرد گوشی همراه شما شود. تنها بازی که ما در زمان تست کردن آن، متوجه این موضوع شدیم. البته یک ارتباط آنلاین برای حل مشکلات بازی تعبیه شده است.
قیمت: رایگان(در سایت‏های دانلود نرم‏افزار)، امتیاز: 4 ستاره

Horizon Chase: World Tour 
یادآور بازی‏ های کامپیوتری ماشینی دهه 80 میلادی بوده که خودرو از یک گذرگاه با درختان و یا ساختمان‏ هایی در اطراف عبور می‏ کرد.اولین مرتبه که این بازی را انجام می ‏دهید، به دلیل لیست بلند ماشین‏ ها و پیست‏ هایی که در این بازی وجود دارد، عمق و احساس آن را درک می‏ کنید، حتی بیشتر از آنچه توقع داشته‏ اید. هیچ نیازی نیست که در این بازی چیزی خریداری کنید، چرا که خودروی شما خود به خود تجدید قوا می‏شود.
قیمت: رایگان، امتیاز: 4 ستاره

#Drive  
این نرم‏افزار یک بازی کلاسیک مسابقه ‏ای محسوب نمی‏ شود، بلکه در حقیقت یک بازی تعقیب و گریز بی‏ پایان است که باید در این بازی تا زمانی که پلیس شما را تعقیب می‏کند، از دست پلیس فرار کنید تا زمانی که شما را دستگیر کند. دکمه ‏های کنترلی ساده در این بازی باعث شده تا بتوانید با آن به راحتی بازی کنید و سطح ‏های مهارت آن آنفدر به طول می‏انجامند تا شما در آن سطح ماهر شده باشید و سپس می‏توانید به سطح بالاتر بروید. یعنی می‏توانید با گوشی تلفن همراه خود مدت‏ها با آن سرگرم باشید. لیستی از خودروهای دنیای واقعی با تیونینگ ‏ها و بازسازی‏ های خنده‏دار خودروها، برای سرگرمی بیشتر در این بازی تعبیه شده ‏اند.
قیمت: رایگان ، امتیاز: 4 ستاره

Beach Buggy Racing 2 
شاید این بازی خالی از جذابیت بازی‏ های دیگر باشد، ولی مسیرهای حرکت و شخصیت ‏های این بازی منحصربه ‏فرد هستند و مرتبط به برند یا مارک خاصی نیستند و در مجموع نمی‏تواند هیجانی همانند بازی Mario Kart Tour را فراهم کند. همچنین این بازی تا حدی آسان است و بیشتر مناسب کودکان است. ممکن است به راحتی آن را دانلود کنید، پس قبل از اینکه این بازی را به دست بچه بسپارید، محتوای گوشی خود را به هر طریقی پشتیبانی کنید تا اطلاعاتتان از بین نرود.
قیمت: رایگان (در سایت‏های دانلود نرم‏افزار)، امتیاز: 3 ستاره

F1 Mobile  
علیرغم وجود پیست‏ های معتبر و دقیق و خودروهای واقعی در این بازی، باز هم بازی F1 Mobile نمی‏تواند همانند بازی Real Racing کاربران را متقاعد کند. شما می‏توانید سطح کمکی رانندگی خود را در بازی انتخاب کنید تا آن را آسان‏تر کنید. شما حتی می‏توانید با خود کامپیوتر هم رقابت کنید، ولی رقابت واقعی زمانی است که شما به صورت آنلاین با یک شخص واقعی مسابقه می ‏دهید. متأسفانه رقیبان بازی در رقابت با کامپیوتر، چندان برجسته و ماهر نیستند و هیچ شانسی برای برنده شدن در مقابل شما ندارند، حتی در مشکل‏ترین سطح رانندگی، احتمال برنده شدن رقبای شما بسیار کم خواهد بود. به راحتی می‏توانید در مقابل رقبای کامپیوتری برنده شوید، همان رقبایی که قبلاً در سایر بازی ‏ها هیچ شانسی در مقابل آنها نداشتید. تنها راه شما برای پیشرفت سطح مهارت در این بازی، بازی کردن با رقبای واقعی به صورت آنلاین است، وگرنه این بازی برای شما کسالت‏آور و خسته ‏کننده خواهد بود. 
قیمت: رایگان(در سایتهای دانلود نرم ‏افزار)، امتیاز: 3 ستاره

Need For Speed: No Limit  
یک سرگرمی خوب و عالی، ولی برای مدت محدود! این بازی معرکه و عالی است و دکمه‏ های کنترلی آن نمی‏توانستند از این ساده ‏تر و کاربردی‏تر باشند. به علاوه وجود مسابقات فوق‏العاده کوتاه در این بازی که حداکثر سی ثانیه طول می‏کشند، برای یک روز پرمشغله بسیار مناسب خواهد بود. ولی در صورتی که دست به دامن معاملات داخل این نرم‏ افزار نشوید، پیشرفت مراحل شما متوقف می‏ شود. بعد از چند ساعت بازی یا باید مجدداً خودروی خود را سوخت‏ گیری کنید و یا مجبور هستید که از داخل نرم‏ افزار سکه طلا (Gold) بخرید، وگرنه بازی شما پیشرفتی نخواهد داشت. 

قیمت: رایگان(در سایت‏های دانلود نرم‏افزار)، امتیاز: 3 ستاره

Asphalt 9: Legends  

این گیم اصلاً شبیه به یک بازی رقابتی نیست، چرا که به هیچ مهارتی نیاز ندارد. به همین جهت به یک بازی پوچ، بدون هدف، بدون تلاش، بدون پیشرفت و بدون امتیاز تبدیل می‏شود. رقیبان شما در رقابت با حریفان کامپیوتری هیچ حس رقابتی را ایجاد نمی‏ کنند و هیچ دکمه کنترلی واقعی در این بازی دیده نمی‏ شود. حداقل خوبی این بازی این است که رایگان است. یعنی در نهایت ما با یک بازی پر زرق و برق ولی بدون امتیاز و بدون نیاز به مهارت، مواجه هستیم و اگر نیاز به پیشرفت در مراحل و حضور در یک رقابت داشته باشید، باید پول واقعی بپردازید.

قیمت: رایگان(در سایت‏های دانلود نرم‏افزار)، امتیاز: 2 ستاره

 

 

تصاویر
نظرات بینندگان
|
Ali
|
27 مهر 1399 15:06:53
0
3
مقاله نسبتا خوبی بود ولی هیچکدوم از این بازی ها فیزیک واقعا شبیه سازی ندارن. و تمام این بازی ها آرکید هستن بیشتر. در ضمن mario kart game رو اشتباه نوشتین.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس