نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22135
زمان انتشار: 29 مهر 1399 12:29:00

انتشار تصاویر جاسوسی از تویوتا یاریس GR در پیست نوربرگ

تویوتا یاریس GR یکی از هیجان انگیزترین اتومبیل های سال 2020 است که فن آوری رالی و اشتیاق برای نتایج هیجان انگیز را به ارمغان می آورد.
انتشار تصاویر جاسوسی از تویوتا یاریس GR در پیست نوربرگ

 به گزارش خبرخودرو، این خودرو با داشتن یک سیستم چهار چرخ متحرک، موتور توربوشارژ و جعبه دنده دستی، رقیب مناسبی برای تعداد رو به رشد خودروهای کراس اوور در جاده ها است. همانطور که به نظر می رسد ممکن است تویوتا حتی یک یاریس متمرکزتری در راه داشته باشد، که در پیست نوربرگ آزمایش شده است.


تویوتا دارای سابقه درخشانی در مسابقات اتومبیلرانی است و اخیراً موفق به کسب موفقیت چشمگیر در مسابقات استقامتی شده است، جایی که در 24 ساعت لمانز در سال های 2018، 2019 و 2020 برنده شده است.

این علاقه به اتومبیلرانی از نظر سایز تویوتا را تحت تأثیر قرار می دهد و ما می توانیم به آرامی شاهد تغییر خط تولید آنها برای ارائه محصولات هیجان انگیزتر باشیم. تویوتا یاریس GRMN سال 2018 میزان محصولات GRMN آینده را بیش از آنکه به دنبال تعویض ارقام عملکردی باشد، تمرکز خود را بر راننده می گذارد.

در یک مجموعه تصاویر جاسوسی اخیر در پیست نوربرگ، شاهد آزمایش سخت تویوتا یاریس GR با شرایط آب وهوایی سخت هستیم. خیلی سخت نیست که حدس بزنید این می تواند سطح بالای یاریس GRMN باشد و یک هاچبک با تمرکز بیشتر برای رتبه بالاتر از یاریس GR جدید ارائه دهد. فقط زمان مشخص خواهد کرد که تویوتا چه محصول و چه نتایج جدیدی را برای ثبت در تاریخچه خود در نظر دارد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس