نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22161
زمان انتشار: 06 آبان 1399 12:14:00

تولید مرسدس آ ام جی وان با بیش از 1000 اسب بخار

مرسدس آ ام جی وان در حال آمدن است و مرسدس اجازه داده است که اجازه دهد دنیا راجع به توسعه آن صحبت کند.
تولید مرسدس آ ام جی وان با بیش از 1000 اسب بخار

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این برند آلمانی هنوز در حال توسعه است، فرایندی که می تواند صبر کسانی را که قبلاً متعهد به خرید هر یک از 275 نمونه هایپرکار F1 شده اند، آزمایش کند.


اگر شما جز یک درصدی ها هستید که 2.75 میلیون دلار از حساب بانکی خود هزینه می کنند، خوشحال خواهید شد که این شایعاتی را که برای آ ام جی وان منتشر شده اند، بشنوید.

گزارش هایی وجود دارد که طبق آن ها تغییرات خارجی در آ ام جی وان ایجاد می شود، از جمله آنچه که "قسمت بزرگتر آیرودینامیکی ثابت در عقب" نامیده می شود. در حالی که این موضوع به نوعی مبهم است و با توجه به اینکه نمونه اولیه نشان داده شده همراه با اسپویلر عقب فعال است، مورد بعدی مشخص تر است.

شایعات می گویند چهار لوله اگزوز در عقب وجود خواهد داشت، نه سه لوله قبلی که در نمونه های اولیه دیده شده است. طراحی چرخ ها نیز متفاوت خواهد بود، اما این تقریباً مشخص است.

از همه مهمتر ، پیشرانه 1.6 لیتری V6 هیبریدی E-turbo در حال حاضر توسط مرسدس بنز اصلاح می شود. گزارش ها حاکی از آن است که کل مجموعه موتورهای الکتریکی، ترکیبی از 1200 اسب بخار قدرت (895 کیلووات) تولید می کنند.

انتظار می رود تحویل این خودرو در سه ماهه دوم سال 2021 آغاز شود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس